DREWMAX

Praktický stolík do obývačky

Doručenie: od 2 do 4 týždňov

Menší stolík do spoločenskej miestnosti vyrobený z borovice

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • jelša jelša jelša
  • žiadne žiadne žiadne
  • orech orech orech
  • dub dub dub
  • šedá šedá šedá

Splátky Home Credit

Zdieľajte na sociálnej sieti

42,12 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Menší okrúhly stolík je vyrobený z masívneho borovicového dreva. Má hlavnú okrúhlu dosku, pod ktorou sa nachádza ešte menšia platňa. Tá môže slúžiť na odkladanie diaľkových ovládačov a časopisy. Stolík má hladký povrch a je natretý ochranným lakom. Nábytok z masívnej borovice je veľmi pekný a ľahko sa ošetruje. Je možnosť namorenia dreva v odtieni šedom, dub, orech a jelša. Priemer stolíka je 60 cm a jeho výška je taktiež 60 cm. Stolík si môžete vhodne skombinovať s ďalšími masívnymi prvkami a tak vytvoriť pekný komplet do pracovne alebo obývačky. Pri kúpe stolíka by ste mali zvážiť či sa hodí do celkového dizajnu miestnosti a či sa hodí aj veľkosťou.

Vlastnosti

Materiál masív
Výška 60 cm
Typ dreva borovica
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku konferenčný stolík
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Konferenčný stolík je vyrobený z masívneho dreva. Pri objednávke si môžete zvoliť morenie dreva. Dizajn je navrhnutý tak, aby sa stolík hodil do moderných i tradičných priestorov.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky.
Spôsob dodania demont
Povrchová úprava lakovanie
Tvar kruh
Priemer 60 cm

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Praktický stolík do obývačky

Praktický stolík do obývačky

Menší stolík do spoločenskej miestnosti vyrobený z borovice