2-zásuvkový nočný stolík

Doručenie: 1-4 týždne

Drevený nočný stolík z drevotriesky

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • bardolíno svetlé bardolíno svetlé bardol...
  • buk buk buk

Splátky Home Credit

48,00 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Nočný stolík patrí k základnému vybaveniu každej spálne. Tento stolík ponúka odkladací priestor formou dvoch priestranných zásuviek a jednej otvorenej polici v hornej časti. Zásuvky zdobia praktické strieborné úchytky moderného tvaru. Je vyrobený z plošne lisovaných dosiek - drevotriesky, ktorá má laminovanú povrchovú úpravu. Povrch je odolný voči zvýšenej teplote či krátkodobému pôsobeniu vody. Čistenie je jednoduché a rýchle. Postačí vám vlhká handrička alebo prachovka. Nie je vhodné vôbec použiť drôtenku či agresívne čistiace prostriedky, ktoré by mohli viditeľne poškodiť povrch stolíka. Na výber ponúkame päť farebných prevedení.

Vlastnosti

Hĺbka 40,4 cm
Materiál laminovaná drevotrieska
Šírka 40,4 cm
Výška 50 cm
Vhodná miestnosť spálňa
Typ nábytku Nočný stolík
Štýl nábytku moderný
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Nočný stolík je veľmi moderný a praktický. Obsahuje dve veľké zásuvky. Farbu stolíka je možné kombinovať s rôznymi odtieňmi nábytku v interiéri.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Laminovaná drevotrieska sa jednoducho udržiava v čistote vlhkou handričkou. Pri väčšom znečistení je potrebné použiť bežné čistiace prostriedky. Tento materiál si nevyžaduje špeciálne ošetrovanie.
Spôsob dodania demont

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

2-zásuvkový nočný stolík

2-zásuvkový nočný stolík

Drevený nočný stolík z drevotriesky