Drevená stolička s čalúnením KT106

Doručenie: od 2 do 4 týždňov

Stolička z masívneho dreva s pekným čalúneným sedákom.

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • dub dub dub
  • orech orech orech
  • šedá šedá šedá
  • žiadne žiadne žiadne
  • jelša jelša jelša

Splátky Home Credit

41,00 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Táto stolička si iste nájde miesto v každej chatke či penzióne, a to aj vďaka svojmu prírodnému vzhľadu a príjemnej vôni. Stolička má nôžky a operadlo vyrezávané, pričom sedák je potiahnutý kvalitnou čalúnenou textíliou. Vďaka tejto textílií stolička poskytuje aj pohodlné sedenie. Stolička je dostatočne stabilná. Jej nohy sú rovné a sú dodatočne spevnené podpornými časťami. Stolička sa dodáva aj bez morenia dreva. V tomto prípade má prírodný borovicový odtieň. Je ošetrená vrstvou priehľadného laku, ktorý má ochrannú funkciu. Lak zvýrazňuje textúru dreva. Podľa Vášho želania ju vieme namoriť aj vo farbe šedej, jelša, orech a dub. Neváhajte ju kombinovať s našimi stolmi.

Vlastnosti

Materiál masív
Typ dreva borovica
Vhodná miestnosť jedáleň, kuchyňa
Typ nábytku jedálenská stolička
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Stolička je vyrobená z masívneho dreva, ktoré je pevné, má antistatické účinky a vonia. Povrch je možné namoriť vo viacerých odtieňoch.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky.
Spôsob dodania demont
Povrchová úprava lakovanie
Hmotnosť 6 kg

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Drevená stolička s čalúnením KT106

Drevená stolička s čalúnením KT106

Stolička z masívneho dreva s pekným čalúneným sedákom.