Drevený nočný stolík

Doručenie: 1-4 týždne

Nočný stolík s jednoducho pekným dizajnom

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • bardolíno tmavé bardolíno tmavé bardol...
  • bardolíno svetlé bardolíno svetlé bardol...
  • buk buk buk
  • čerešňa čerešňa čerešňa

Splátky Home Credit

44,00 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Drevený nočný stolík je vyrobený z kvalitnej drevotrieskovej dosky, ktorá má laminovanú povrchovú úpravu. Drevotrieska je nenáročná na údržbu, čím vám ušetrí potrebný čas. Taktiež sa vyznačuje odolnosťou voči bežným chemikáliám používaným v domácnosti, krátkodobému pôsobeniu vody, nárazom i poškrabaniu. Stolík má dve praktické zásuvky s otvorenou poličkou priamo nad nimi. Zásuvky zdobia moderné úchytky striebornej farby a umožnia vám pohodlnú manipuláciu. Na výber ponúkame štyri farebné prevedenia, vhodné do každého interiéru: bardolíno tmavé i svetlé, buk a čerešňa. Umiestnite ho hneď vedľa postele, kde dokonale vynikne. Nočný stolík môžete kombinovať s ostatnými prvkami spálňovej zostavy Betty 03.

Vlastnosti

Hĺbka 40,4 cm
Materiál laminovaná drevotrieska
Šírka 40,4 cm
Výška 50 cm
Vhodná miestnosť spáleň, detská izba, predsieň
Typ nábytku Nočný stolík
Štýl nábytku moderný
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Nočný stolík je veľmi moderný a praktický. Obsahuje dve veľké zásuvky. Farbu stolíka je možné kombinovať s rôznymi odtieňmi nábytku v interiéri.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Fóliovaná drevotrieska by sa nemala čistiť drsnými prostriedkami. Tento materiál si nevyžaduje špeciálne ošetrovanie. Na očistenie postačí vlhká handrička s bežným čistiacim prostriedkom.
Spôsob dodania demont

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Drevený nočný stolík

Drevený nočný stolík

Nočný stolík s jednoducho pekným dizajnom