DVOJ-SED ITALIANO 2

ITALIANO 2

Doručenie: 4-8 týždňov

Dvoj-sed z rustikálnej zostavy ITALIANO. Kožená sedačka Italiano 2 (dvojsed). Možnosť voľby farby prírodnej kože a farby dreva.

Viac detailov

Splátky Cetelem

  • Vypočítajte si splátky Cetelem
  • Zakúpte si tento produkt na pôžičku Cetelem.

Akcia 10%+10x10% [104]
�ver 100 a� 17000 EUR
priama platba musďż˝ byďż˝ 10% z ceny tovaru
po�et spl�tok 10

Nízky úrok, Flexi od 24 mes [394]
�ver 100 a� 17000 EUR
volitelnďż˝ priama platba od 0%
voliteln� po�et spl�tok od 24 do 60

721,00 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Sedačka je menšia (dvojsed). Dvojsed má rustikálny dizajn, ktoré sa hodia do tradičných domácností a na chalupy. Dvojsed je možné skombinovať s kreslom a širokou sedačkou zo zostavy Italiano. Sedačka je zhotovená z pevných materiálov, ktoré si nevyžadujú náročnú údržbu. Konštrukcia je vyrobená z masívu. Je pekne tvarovaná a dekoratívne vyrezávaná. Na povrchu je prírodná koža, ktorá je prešívaná. V sedačke sú pružinové pásy, ktoré spríjemňujú sedenie. Šírka dvoj-sedu je 140 cm. 

Vlastnosti

Hĺbka 97 cm
Šírka 155 cm
Výška 98 cm
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku sedačka
Štýl nábytku rustikálny
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Sedačka má rustikálny vzhľad. Je čalúnená kožou a konštrukcia je vyrobená z masívneho dreva. Je možné ju kombinovať s ďalším rustikálnym nábytkom.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Na čistenie kože postačí vlhká bavlnená handrička. Kožený materiál by sa nemal čistiť bežnými prostriedkami. Je potrebné používať špeciálne prostriedky na čistenie kože. Čerstvé škvrny a znečistenia by sa mali odstraňovať ihneď pomocou navlhčenej utierky. Masívne časti nábytku je potrebné čistiť vlhkou handričkou. Na čistenie by sa nikdy nemala používať mokrá tkanina a agresívne čistiace prostriedky. Masívny nábytok nie je vhodné umiestňovať do vlhkého prostredia, pretože drevo absorbuje do seba vlhkosť a môže dôjsť k jeho poškodeniu. Nie je vhodné umiestňovať tento druh nábytku ani pod priame slnečné žiarenie, pretože hrozí vyblednutie materiálov (drevo, koža).
Spôsob dodania v jednom kuse
Úložný priestor nie
Možnosť rozkladania nie
Čalúnenie koža
Konštrukcia masív
Nôžky masív
Obsahuje vankúše nie
Nastavenie opierok nie
Výplň sedačky pružinové pásy

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

DVOJ-SED ITALIANO 2

DVOJ-SED ITALIANO 2

Dvoj-sed z rustikálnej zostavy ITALIANO. Kožená sedačka Italiano 2 (dvojsed). Možnosť voľby farby prírodnej kože a farby dreva.