DVOJSED NAPOLI 2

Doručenie: 4-8 týždňov

Celokožená čierna sedačka Napoli (dvojsed) je vyrábaná v rustikálnom štýle. Dvojsed NAPOLI pochádza zo zostavy NAPOLI. Šírka  je 155cm.

Viac detailov

Vyberte si variantu

Splátky Cetelem

  • Vypočítajte si splátky Cetelem
  • Zakúpte si tento produkt na pôžičku Cetelem.

Úver zdarma [020]
úver 100 až 3320 EUR
volitelná priama platba od 0%
volitelný počet splátok od 4 do 20

Akcia 10%+10x10% [104]
úver 100 až 17000 EUR
priama platba musí byť 10% z ceny tovaru
počet splátok 10

Flexi splátky do 60 mesiacov [504]
úver 100 až 34000 EUR
volitelná priama platba od 0%
volitelný počet splátok od 13 do 60

1 265,00 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Sedačka je vhodná do tradičných i moderných priestorov. Dizajn sedačky je veľmi jednoduchý a vy ju môžete kombinovať aj s trojsedom a krelom z rovnakej zostavy - Napoli. Sedačka je celočalúnená a dekoratívne prešívaná. Pri objednávke si môžete zvoliť čalúnené gombíky alebo imitáciu kryštálikov, ktoré sa nachádzajú v prešívaných častiach tejto jednoduchej sedačky. V sedaške sú umiestnené vlnité pružiny. Konštrukcia sedačky je vyrobená z masívneho dreva. Dvojsed je široký 155 cm.

Vlastnosti

Hĺbka 86 cm
Šírka 155 cm
Výška 80 cm
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku sedačka
Štýl nábytku rustikálny
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Sedačka má rustikálny vzhľad. Je čalúnená kožou a konštrukcia je vyrobená z masívneho dreva. Je možné ju kombinovať s ďalším rustikálnym nábytkom.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Na čistenie kože postačí vlhká bavlnená handrička. Kožený materiál by sa nemal čistiť bežnými prostriedkami. Je potrebné používať špeciálne prostriedky na čistenie kože. Čerstvé škvrny a znečistenia by sa mali odstraňovať ihneď pomocou navlhčenej utierky. Masívne časti nábytku je potrebné čistiť vlhkou handričkou. Na čistenie by sa nikdy nemala používať mokrá tkanina a agresívne čistiace prostriedky. Masívny nábytok nie je vhodné umiestňovať do vlhkého prostredia, pretože drevo absorbuje do seba vlhkosť a môže dôjsť k jeho poškodeniu. Nie je vhodné umiestňovať tento druh nábytku ani pod priame slnečné žiarenie, pretože hrozí vyblednutie materiálov (drevo, koža).
Spôsob dodania v jednom kuse
Úložný priestor nie
Možnosť rozkladania nie
Čalúnenie koža
Konštrukcia masív
Nôžky masív
Obsahuje vankúše nie
Nastavenie opierok nie
Výplň sedačky vlnité pružiny

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

DVOJSED NAPOLI 2

DVOJSED NAPOLI 2

Celokožená čierna sedačka Napoli (dvojsed) je vyrábaná v rustikálnom štýle. Dvojsed NAPOLI pochádza zo zostavy NAPOLI. Šírka  je 155cm.