Dvojsed Roma

ROMA 2 ARK

Doručenie: 4-8 týždňov

Dvojsed tradičného dizajnu zhotovený z pravej kože a dreva

Viac detailov

1 007 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Dvojsed je tradičný rustikálny. Je mohutný a obsahuje prešívané zadné operadlo aj sedaciu časť. Dvojsed je možné rozložiť a plocha na spanie bude mať dĺžku 190 cm a šírku je 140 cm. Zadné operadlo plynule prechádza do opierok na ruky. Opierky sú ukončené drevenými vyrezávanými tvarovanými časťami. Korpus segmentov je vyrobený z dreva. Sedačka je čalúnená prírodnou kožou. Sedačku môžete dať do obývačky alebo do spoločenskej miestnosti. Môžete ju kombinovať aj s kreslom alebo širokým trojsedom. V sedačke sa nachádzajú pružinové pásy.

Vlastnosti

Hĺbka 96 cm
Šírka 160 cm
Výška 98 cm
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku sedačka
Štýl nábytku rustikálny
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Sedačka má rustikálny vzhľad a je vyrobená z pevných prírodných materiálov. Výrobca zhotovil sedačku z kože a prírodného masívneho dreva. Sedačku je možné rozložiť a tak jednoducho vytvoriť miesto pre pohodlný spánok. Rustikálna sedačka sa dá vhodne skombinovať aj s ďalšími sedačkami či pohodlným kreslom.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Na čistenie kože postačí vlhká bavlnená handrička. Kožený materiál by sa nemal čistiť bežnými prostriedkami. Je potrebné používať špeciálne prostriedky na čistenie kože. Čerstvé škvrny a znečistenia by sa mali odstraňovať ihneď pomocou navlhčenej utierky. Masívne časti nábytku je potrebné čistiť vlhkou handričkou. Na čistenie by sa nikdy nemala používať mokrá tkanina a agresívne čistiace prostriedky. Masívny nábytok nie je vhodné umiestňovať do vlhkého prostredia, pretože drevo absorbuje do seba vlhkosť a môže dôjsť k jeho poškodeniu. Nie je vhodné umiestňovať tento druh nábytku ani pod priame slnečné žiarenie, pretože hrozí vyblednutie materiálov (drevo, koža).
Spôsob dodania v jednom kuse
Úložný priestor nie
Možnosť rozkladania áno
Čalúnenie koža
Plocha po rozložení 190x90 cm
Konštrukcia masív
Nôžky masív
Obsahuje vankúše nie
Nastavenie opierok nie
Výplň sedačky pružinové pásy

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Dvojsed Roma

Dvojsed Roma

Dvojsed tradičného dizajnu zhotovený z pravej kože a dreva