Hranatá taburetka z masívu KT250 Zväčšiť

Hranatá taburetka z masívu KT250

Doručenie: 4-6 týždňov

Taburetka z prírodného bukového dreva.

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • DUB DUB DUB
  • SIVÁ SIVÁ SIVÁ
  • ORECH ORECH ORECH
  • ŽIADNE ŽIADNE ŽIADNE
  • JELŠA JELŠA JELŠA

Splátky Home Credit

14,00 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Táto drevená taburetka bude určite slúžiť ako vhodný doplnok pre Vaše chatky, domácnosti, predsiene. Je spratná, praktická a má pevnú konštrukciu. Taburetka stojí na štyroch nohách, ktoré sú pospájané navzájom. Vďaka materiálu, z ktorého je vyrobená je jej životnosť mimoriadne dlhá. Nevyžaduje si žiadnu zvláštnu starostlivosť. Existuje aj možnosť namorenia v rôznych farebných odtieňoch. Povrch taburetky je ošetrený lakom, ktorý chráni materiál a zvýrazňuje textúru prírodného dreva. Pri kúpe by ste mali zvážiť s akým nábytkom budete taburetku kombinovať a či sa hodí do celkového interiéru domácnosti. Taburetka je vysoká 45 cm a môžete ju použiť namiesto jedálenskej stoličky. V takom prípade ju môžete kombinovať s masívnymi stolmi, ktoré máme v ponuke.

Vlastnosti

Materiál masív
Výška 45 cm
Typ dreva buk
Vhodná miestnosť kuchyňa
Typ nábytku taburetka
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Stolička je vyrobená z masívneho dreva, ktoré je pevné, má antistatické účinky a vonia. Povrch je možné namoriť vo viacerých odtieňoch.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Masívny nábytok sa ošetruje veľmi jednoduchým spôsobom. Na čistenie postačí vlhká alebo mokrá handra. Povrch je potom potrebné utrieť suchou handrou. Pri väčšom znečistení je možné povrch umyť bežnými čistiacimi prostriedkami.
Spôsob dodania demont
Povrchová úprava lakovanie
Hmotnosť 3 kg

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Hranatá taburetka z masívu KT250

Hranatá taburetka z masívu KT250

Taburetka z prírodného bukového dreva.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...