Komoda so zásuvkami

Doručenie: 1-4 týždne

Pekná štvor-zásuvková komoda z drevotriesky

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • bardolíno svetlé bardolíno svetlé bardol...
  • buk buk buk
  • bardolíno tmavé bardolíno tmavé bardol...

Splátky Home Credit

97,00 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Moderná komoda je určená hlavne do spálne. Má veľmi vkusné prevedenie, ktoré obsahuje štyri priestranné zásuvky. Každá zásuvka ma na prednej strane upevnené dve úchytky striebornej farby, pre pohodlné otváranie. Výrobným materiálom je laminovaná drevotrieska, nenáročná na údržbu a zaručuje dlhú životnosť. Povrch stačí utrieť vlhkou handrou. Nie je vhodné použiť rozličné čistiace prostriedky, ktoré by mohli viditeľne poškodiť povrch komody. Materiál je odolný voči poškrabaniu, nárazom, krátkodobému pôsobeniu vody či zvýšeným teplotám. Zakúpiť si ju môžete v štyroch farbách ako je bardolíno tmavé a bardolíno svetlé, buk a čerešňa. Neváhajte ju kombinovať s ostatnými prvkami spálňového sektoru Betty 03.

Vlastnosti

Hĺbka 39,4 cm
Materiál laminovaná drevotrieska
Šírka 90,2 cm
Výška 93,3 cm
Vhodná miestnosť spálňa
Typ nábytku komoda
Počet zásuviek 4
Úchytky kovové
Štýl nábytku moderný
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Komoda je jednoduchá, ale veľmi praktická, vyrobená z kvalitného a odolného materiálu. Ponúka dostatok odkladacieho priestoru a je možné ju kombinovať s ostatným nábytkom zo zostavy a vytvoriť tak celistvý komplet.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Laminovaná drevotrieska sa jednoducho udržiava v čistote vlhkou handričkou. Pri väčšom znečistení je potrebné použiť bežné čistiace prostriedky. Tento materiál si nevyžaduje špeciálne ošetrovanie.
Spôsob dodania demont
Tvar úchytiek podlhovastý

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Komoda so zásuvkami

Komoda so zásuvkami

Pekná štvor-zásuvková komoda z drevotriesky