Kožené kancelárske kreslo Lionel

LIONEL 1658LC

Doručenie: od 2 do 4 týždňov

Kancelárske kreslo zhotovené z kovu a eko kože

Viac detailov

Splátky Home Credit

97,00 €

-0%

Pridať k obľúbeným

Popis

Kancelárske kreslo má luxusnejší dizajn Je zhotovené z pevných materiálov. Sedacia časť i operalo je čalúnené ekokožou. Ekokoža má svetlo hnedý odtieň. Pevná konštrukcia kancelárskeho kresla je vyrobená z kvalitného chrómu. Pohodlie zabezpečujú tiež opierky rúk. Sú vyrobené z chrómu a ekokože. Ďalšou výhodou tohto kancelárskeho kresla je nastaviteľná výška sedu. Možno ju nastaviť v rozmedzí 100 - 110 cm. Kreslo obsahuje praktické kolieska. Nosnosť kresla je 110 kg. Hmotnosť kresla je 14 kg. V prevedení svetlohnedá len do vypredania zásob.
Rozmery (ŠxHxV): 61,5x67x100,5-110 cm 

Vlastnosti

Hĺbka 67 cm
Materiál plast
Šírka 62 cm
Výška 100,5-110 cm
Vhodná miestnosť kancelária, pracovňa
Typ nábytku kancelárske kreslo
Štýl nábytku moderný
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Na kancelárskom kresle je možné nastavovať výšku. Je umiestnené na kolieskach. Obsahuje praktické podrúčky.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Ekokožu je možné očistiť pomocou mikrofázovej handričky s teplou vodou. Pri čistení by sa nemali používať agresívne prípravky. Pri väčšom znečistení je možné použiť bežný čistiaci prostriedok – saponát, mydlo alebo špeciálne prostriedky na čistenie ekokože. Pri čistení vodou treba dávať pozor, aby sa materiál nepremočil.
Spôsob dodania v jednom kuse
Hmotnosť 13 kg
Farba hnedá
Nosnosť 110 kg
Typ kovu chróm

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Kožené kancelárske kreslo Lionel

Kožené kancelárske kreslo Lionel

Kancelárske kreslo zhotovené z kovu a eko kože