Kreslo Elegant

ELEGANT 1

Doručenie: 4-8 týždňov

Rustikálne kreslo Elegant vhodné na chalupy

Viac detailov

642 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Kreslo sa hodí na chalupy alebo do tradičných domácností. Dizajn kresla je rustikálny a zároveň veľmi luxusný. Zadné operadlo na kresle je prešívané. Opierky sú drevené. Drevené časti sú tvarované a dekoratívne vyrezávané. Opierky sú v hornej časti čalúnené. Plynule prechádzajú do operadla. Korpus kresla je vyrobený z dreva. Kreslo je čalúnené pevnou prírodnou kožou. V kresle sú pružinové pásy, ktoré spríjemňujú sedenie.

Vlastnosti

Hĺbka 90 cm
Šírka 94 cm
Výška 92 cm
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku kreslo
Štýl nábytku rustikálny
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Kreslo má rustikálny vzhľad a je možné ho zaujímavo skombinovať s podobnými sedačkami. Kreslo má masívnu pevnú konštrukciu. Sedenie na kresle spríjemňujú pružiny a prírodný poťahový materiál – koža.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Na čistenie kože postačí vlhká bavlnená handrička. Kožený materiál by sa nemal čistiť bežnými prostriedkami. Je potrebné používať špeciálne prostriedky na čistenie kože. Čerstvé škvrny a znečistenia by sa mali odstraňovať ihneď pomocou navlhčenej utierky. Masívne časti nábytku je potrebné čistiť vlhkou handričkou. Na čistenie by sa nikdy nemala používať mokrá tkanina a agresívne čistiace prostriedky. Masívny nábytok nie je vhodné umiestňovať do vlhkého prostredia, pretože drevo absorbuje do seba vlhkosť a môže dôjsť k jeho poškodeniu. Nie je vhodné umiestňovať tento druh nábytku ani pod priame slnečné žiarenie, pretože hrozí vyblednutie materiálov (drevo, koža).
Spôsob dodania v jednom kuse
Čalúnenie koža
Konštrukcia masív
Nôžky masív
Výplň kresla pružinové pásy

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Kreslo Elegant

Kreslo Elegant

Rustikálne kreslo Elegant vhodné na chalupy

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...