KRESLO ITALIANO 1

ITALIANO 1

Doručenie: 4-8 týždňov

Rustikálne kreslo Italiano s masívnou konštrukciou a prírodnej kože. Kreslo je zo zostavy ITALIANO. Možnosť voľby poťahu aj farby dreva.

Viac detailov

Splátky Cetelem

  • Vypočítajte si splátky Cetelem
  • Zakúpte si tento produkt na pôžičku Cetelem.

Úver zdarma [020]
úver 100 až 3320 EUR
volitelná priama platba od 0%
volitelný počet splátok od 4 do 20

Akcia 10%+10x10% [104]
úver 100 až 17000 EUR
priama platba musí byť 10% z ceny tovaru
počet splátok 10

Flexi splátky do 60 mesiacov [504]
úver 100 až 34000 EUR
volitelná priama platba od 0%
volitelný počet splátok od 13 do 60

561,00 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Kreslo má rustikálny dizajn, ktoré sa hodí do tradičných domácností a na chalupy. Kreslo je možné skombinovať s dvojsedom a širokou sedačkou zo zostavy Italiano. Kreslo je zhotovené z pevných materiálov, ktoré si nevyžadujú náročnú údržbu. Konštrukcia je vyrobená z masívu. Je pekne tvarovaná a dekoratívne vyrezávaná. Na povrchu je prírodná koža, ktorá je prešívaná na sedacej časti i operadle. V kresle sú pružinové pásy, ktoré spríjemňujú sedenie. Použité materiály zaručujú dlhú životnosť kresla.

Vlastnosti

Hĺbka 97 cm
Šírka 100 cm
Výška 98 cm
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku kreslo
Štýl nábytku rustikálny
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Kreslo má rustikálny vzhľad a je možné ho zaujímavo skombinovať s podobnými sedačkami. Kreslo má masívnu pevnú konštrukciu. Sedenie na kresle spríjemňujú pružiny a prírodný poťahový materiál – koža.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Na čistenie kože postačí vlhká bavlnená handrička. Kožený materiál by sa nemal čistiť bežnými prostriedkami. Je potrebné používať špeciálne prostriedky na čistenie kože. Čerstvé škvrny a znečistenia by sa mali odstraňovať ihneď pomocou navlhčenej utierky. Masívne časti nábytku je potrebné čistiť vlhkou handričkou. Na čistenie by sa nikdy nemala používať mokrá tkanina a agresívne čistiace prostriedky. Masívny nábytok nie je vhodné umiestňovať do vlhkého prostredia, pretože drevo absorbuje do seba vlhkosť a môže dôjsť k jeho poškodeniu. Nie je vhodné umiestňovať tento druh nábytku ani pod priame slnečné žiarenie, pretože hrozí vyblednutie materiálov (drevo, koža).
Spôsob dodania v jednom kuse
Čalúnenie koža
Konštrukcia masív
Nôžky masív
Výplň kresla pružinové pásy

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

KRESLO ITALIANO 1

KRESLO ITALIANO 1

Rustikálne kreslo Italiano s masívnou konštrukciou a prírodnej kože. Kreslo je zo zostavy ITALIANO. Možnosť voľby poťahu aj farby dreva.