KRESLO LORD 1

LORD 1

Doručenie: 4-8 týždňov

Kreslo Lord čalúnené prírodnou kožou

Viac detailov

664 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Kreslo vhodne zapadne do tradičných domácností. Je prešívané na hlavných častiach - zadné operadlo, sedaciu časť. Opierky kresla sú masívne drevené. Tieto časti sú tvarované a dekoratívne vyrezávané. Kreslo je čalúnené kožou, ktorá sa jednoducho udržiava v čistote a bez poškodenia (vyblednutie, poškrabanie, potrhanie). Kreslo obsahuje pružinové pásy, ktoré spríjemňujú sedenie. Životnosť takejto sedačky je veľmi dlhá a jej údržba jednoduchá.

Vlastnosti

Hĺbka 97 cm
Šírka 100 cm
Výška 98 cm
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku kreslo
Štýl nábytku rustikálny
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Kreslo má rustikálny vzhľad a je možné ho zaujímavo skombinovať s podobnými sedačkami. Kreslo má masívnu pevnú konštrukciu. Sedenie na kresle spríjemňujú pružiny a prírodný poťahový materiál – koža.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Na čistenie kože postačí vlhká bavlnená handrička. Kožený materiál by sa nemal čistiť bežnými prostriedkami. Je potrebné používať špeciálne prostriedky na čistenie kože. Čerstvé škvrny a znečistenia by sa mali odstraňovať ihneď pomocou navlhčenej utierky. Masívne časti nábytku je potrebné čistiť vlhkou handričkou. Na čistenie by sa nikdy nemala používať mokrá tkanina a agresívne čistiace prostriedky. Masívny nábytok nie je vhodné umiestňovať do vlhkého prostredia, pretože drevo absorbuje do seba vlhkosť a môže dôjsť k jeho poškodeniu. Nie je vhodné umiestňovať tento druh nábytku ani pod priame slnečné žiarenie, pretože hrozí vyblednutie materiálov (drevo, koža).
Spôsob dodania v jednom kuse
Čalúnenie koža
Konštrukcia masív
Nôžky masív
Výplň kresla pružinové pásy

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

KRESLO LORD 1

KRESLO LORD 1

Kreslo Lord čalúnené prírodnou kožou

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...