Kreslo masívne ROMA 1

Doručenie: 4-8 týždňov

Kreslo vhodné na chaty, do vidieckych domov alebo do zrubov

Viac detailov

Vyberte si variantu

977 €

-0%

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Kreslo je vyrobené z odolných surovín. Má pekný jednoduchý dizajn a vy si ho môžete dať do vidieckych domov, kde bude pekným doplnkom v spoločenskej miestnosti. Môžete kreslo Roma umiestniť aj na chatu alebo do klasickej obývačky v dome alebo v byte. Korpus je z odolného dreva. Konštrukcia obsahuje dekoratívne vyrezávanie. Sedacia časť a operadlo je vyrobené z pravej kože. Toto jednoduché kreslo obsahuje pružinové pásy. 

Vlastnosti

Hĺbka 96 cm
Šírka 100 cm
Výška 98 cm
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku kreslo
Štýl nábytku rustikálny
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Kreslo má rustikálny vzhľad a je možné ho zaujímavo skombinovať s podobnými sedačkami. Kreslo má masívnu pevnú konštrukciu. Sedenie na kresle spríjemňujú pružiny a prírodný poťahový materiál – koža.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Na čistenie kože postačí vlhká bavlnená handrička. Kožený materiál by sa nemal čistiť bežnými prostriedkami. Je potrebné používať špeciálne prostriedky na čistenie kože. Čerstvé škvrny a znečistenia by sa mali odstraňovať ihneď pomocou navlhčenej utierky. Masívne časti nábytku je potrebné čistiť vlhkou handričkou. Na čistenie by sa nikdy nemala používať mokrá tkanina a agresívne čistiace prostriedky. Masívny nábytok nie je vhodné umiestňovať do vlhkého prostredia, pretože drevo absorbuje do seba vlhkosť a môže dôjsť k jeho poškodeniu. Nie je vhodné umiestňovať tento druh nábytku ani pod priame slnečné žiarenie, pretože hrozí vyblednutie materiálov (drevo, koža).
Spôsob dodania v jednom kuse
Čalúnenie koža
Konštrukcia masív
Nôžky masív
Výplň kresla pružinové pásy

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Kreslo masívne ROMA 1

Kreslo masívne ROMA 1

Kreslo vhodné na chaty, do vidieckych domov alebo do zrubov