KRESLO NAPOLI 1

Doručenie: 4-8 týždňov

Celokožené kreslo NAPOLI 1 v rustikálnom štýle s dekoratívnym prešívaným. Kreslo je zo zostavy NAPOLI. Použité sú prírodné materiáli ako koža a masívne drevo. šírka kresla je 105cm.

Viac detailov

Vyberte si variantu

Splátky Home Credit

Splátky Cetelem

  • Vypočítajte si splátky Cetelem
  • Zakúpte si tento produkt na pôžičku Cetelem.

Úver zdarma [020]
úver 100 až 3320 EUR
volitelná priama platba od 0%
volitelný počet splátok od 4 do 20

Akcia 10%+10x10% [104]
úver 100 až 17000 EUR
priama platba musí byť 10% z ceny tovaru
počet splátok 10

Flexi splátky do 60 mesiacov [507]
úver 100 až 34000 EUR
volitelná priama platba od 0%
volitelný počet splátok od 13 do 60

988,00 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Kreslo je vhodné do tradičných i moderných priestorov. Dizajn kresla je veľmi jednoduchý a vy ho môžete kombinovať aj s trojsedom a menším dvojsedom z rovnakej zostavy - Napoli. Kreslo je celočalúnené a zaujímavo prešívané. Pri objednávke si môžete zvoliť čalúnené gombíky alebo imitáciu kryštálikov, ktoré sa nachádzajú v prešívaných častiach kresla. V kresle sú umiestnené vlnité pružiny, ktoré spríjemňujú sedenie. Konštrukcia je vyrobená z masívneho dreva. Kreslo je široké 105 cm. Jeho výška je 80 cm a hĺbka je 86 cm.

Vlastnosti

Hĺbka 86 cm
Šírka 105 cm
Výška 80 cm
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku kreslo
Štýl nábytku rustikálny
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Kreslo má rustikálny vzhľad a je možné ho zaujímavo skombinovať s podobnými sedačkami. Kreslo má masívnu pevnú konštrukciu. Sedenie na kresle spríjemňujú pružiny a prírodný poťahový materiál – koža.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Na čistenie kože postačí vlhká bavlnená handrička. Kožený materiál by sa nemal čistiť bežnými prostriedkami. Je potrebné používať špeciálne prostriedky na čistenie kože. Čerstvé škvrny a znečistenia by sa mali odstraňovať ihneď pomocou navlhčenej utierky. Masívne časti nábytku je potrebné čistiť vlhkou handričkou. Na čistenie by sa nikdy nemala používať mokrá tkanina a agresívne čistiace prostriedky. Masívny nábytok nie je vhodné umiestňovať do vlhkého prostredia, pretože drevo absorbuje do seba vlhkosť a môže dôjsť k jeho poškodeniu. Nie je vhodné umiestňovať tento druh nábytku ani pod priame slnečné žiarenie, pretože hrozí vyblednutie materiálov (drevo, koža).
Spôsob dodania v jednom kuse
Čalúnenie koža
Konštrukcia masív
Nôžky masív
Výplň kresla vlnité pružiny

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

KRESLO NAPOLI 1

KRESLO NAPOLI 1

Celokožené kreslo NAPOLI 1 v rustikálnom štýle s dekoratívnym prešívaným. Kreslo je zo zostavy NAPOLI. Použité sú prírodné materiáli ako koža a masívne drevo. šírka kresla je 105cm.