Malý drevený nočný stolík

Doručenie: 1-4 týždne

Nočný stolík menších rozmerov s jednou zásuvkou

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • bardolíno svetlé bardolíno svetlé bardol...
  • buk buk buk

Splátky Home Credit

32,00 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Šikovný nočný stolík v tvare kocky, je vhodný do každej spálne. Potrebný odkladací priestor vám zabezpečí malá zásuvka a otvorená polička priamo pod ňou. Na zásuvke je pripevnená guľatá úchytka, pre ľahké otváranie. Nočný stolík je vyrobený z laminovanej drevotrieskovej dosky, ktorá je vysoko odolná a má pevný povrch. Ten rýchlo a jednoducho ošetríte vlhkou handričkou. No vyhnite sa prílišnému vlhčeniu, pretože by mohlo dôjsť k jeho poškodeniu. Výhodou je odolnosť voči poškrabaniu, nárazu či zvýšenej teplote. Stolík Vám vieme dodať v piatich farebných prevedeniach. Esteticky a príjemne tak dotvoria vzhľad miestnosti.

Vlastnosti

Hĺbka 40 cm
Materiál laminovaná drevotrieska
Šírka 40,2 cm
Výška 40 cm
Vhodná miestnosť spálňa
Typ nábytku Nočný stolík
Štýl nábytku moderný
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Nočný stolík je zhotovený z pevného a zároveň ľahkého materiálu. Má jednoduchý dizajn a príjemné farebné prevedenie. Stolík obsahuje praktickú zásuvku.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Laminovaná drevotrieska sa jednoducho udržiava v čistote vlhkou handričkou. Pri väčšom znečistení je potrebné použiť bežné čistiace prostriedky. Tento materiál si nevyžaduje špeciálne ošetrovanie.
Spôsob dodania demont
Hmotnosť 40,4 kg

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Malý drevený nočný stolík

Malý drevený nočný stolík

Nočný stolík menších rozmerov s jednou zásuvkou

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...