Manželská posteľ Rea Nasťa

Doručenie: od 3 do 6 týždňov

Posteľ Nasťa do spálne + lamelový rošt v cene

Viac detailov

Vyberte si variantu

197 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Manželská posteľ Rea Nasťa je praktické dvojlôžko široké 180 cm s laťkovým rolovateľným roštom. Pevný rolovateľný rošt poskytuje matracu stabilnú podporu a zabezpečuje potrebnú ventiláciu. Toto vyhotovenie bez úložného priestoru taktiež vyhovuje domácnostiam s podlahovým kúrením. Odporúčaná hmotnosť jedného jedinca na posteľ je max. 100 kg.

Jenotlivé lišty čela postele si pre spestrenie môžete vybrať aj z farebných dezénov za príplatok. (záujem uveďte v poznámke, budeme Vás kontaktovať)

šírka: 94/ 124/144/164/184 cm, dĺžka: 211 cm, výška čela postele: 86 cm. Výška po hornú hranu rámu postele je 38 cm. Výška po hornú hranu roštu je 30 cm. Výška od zeme po dolnú hranu rámu postele je 17,8 cm. Šírka lôžka postele: 90/120/140/160/180 cm, dĺžka lôžka postele: 200 cm. Hrúbka dosiek nôh postele je 25 mm. ABS hrany majú 0,5 mm.

Dodávaná v demonte a bez matraca. Slovenský nábytok vyrábaný spoločnosťou DREVONA.

Vlastnosti

Výška 38 cm
Vhodná miestnosť spálňa
Typ nábytku manželská posteľ
Štýl nábytku moderný
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Manželská posteľ obsahuje vysoké zadné čelo. Je vyrobená z pevného a zároveň ľahkého materiálu. Farebné prevedenie je vhodné do moderných i tradičných priestorov.
Spôsob dodania demont
Výška zadného čela 86 cm

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Manželská posteľ Rea Nasťa

Manželská posteľ Rea Nasťa

Posteľ Nasťa do spálne + lamelový rošt v cene

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...