DVOJSED LORD 2

LORD 2

Doručenie: 4-8 týždňov

Menšia sedačka Lord čalúnená prírodnou kožou

Viac detailov

754 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Rustikálny vzhľad sedačky vhodne zapadne do tradičných domácností. Sedačka je prešívaná - zadné operadlo, sedaciu časť. Opierky na dvojsede sú masívne drevené. Tieto časti sú tvarované a dekoratívne vyrezávané. Sedačka je čalúnená kožou, ktorá sa jednoducho udržiava v čistote a bez poškodenia (vyblednutie, poškrabanie, potrhanie). Sedačka obsahuje pružinové pásy, ktoré spríjemňujú sedenie. Životnosť takejto sedačky je veľmi dlhá a jej údržba jednoduchá.
Rozmery ŠxVxH: 140x98x97 cm

Vlastnosti

Hĺbka 97 cm
Šírka 144 cm
Výška 98 cm
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku sedačka
Štýl nábytku rustikálny
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Sedačka má rustikálny vzhľad. Je čalúnená kožou a konštrukcia je vyrobená z masívneho dreva. Je možné ju kombinovať s ďalším rustikálnym nábytkom.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Na čistenie kože postačí vlhká bavlnená handrička. Kožený materiál by sa nemal čistiť bežnými prostriedkami. Je potrebné používať špeciálne prostriedky na čistenie kože. Čerstvé škvrny a znečistenia by sa mali odstraňovať ihneď pomocou navlhčenej utierky. Masívne časti nábytku je potrebné čistiť vlhkou handričkou. Na čistenie by sa nikdy nemala používať mokrá tkanina a agresívne čistiace prostriedky. Masívny nábytok nie je vhodné umiestňovať do vlhkého prostredia, pretože drevo absorbuje do seba vlhkosť a môže dôjsť k jeho poškodeniu. Nie je vhodné umiestňovať tento druh nábytku ani pod priame slnečné žiarenie, pretože hrozí vyblednutie materiálov (drevo, koža).
Spôsob dodania v jednom kuse
Úložný priestor nie
Možnosť rozkladania nie
Čalúnenie koža
Konštrukcia masív
Nôžky masív
Obsahuje vankúše nie
Nastavenie opierok nie
Výplň sedačky pružinové pásy

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

DVOJSED LORD 2

DVOJSED LORD 2

Menšia sedačka Lord čalúnená prírodnou kožou