Nadstavec na skriňu BETTY 04

Doručenie: 1-4 týždne

Drevený nadstavec s posuvnými dverami

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • bardolíno svetlé bardolíno svetlé bardol...

Splátky Home Credit

79,00 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

S pomocou tohto šikovného nadstavca s posuvnými dverami, veľmi prakticky využijete priestor pod stropom. Jednoducho ho umiestnite na vrch skrine a ušetríte tak miesto na zemi.  Ideálne sa hodí k skriniam zo zostavy Betty 04, ktoré máme tiež v ponuke. Vo vnútri nadstavca sa nachádza jedna polica, deliaca priestor na dve časti.  Nadstavec je vyrobený z laminovanej drevotrieskovej dosky, ktorú je možné dodať v piatich farebných prevedeniach, ktoré jednoducho zladíte s farbou skrine. Ľahké otváranie posuvných dverí umožnia úchytky. Materiál, z ktorého je nadstavec zhotovený, je pevný, kvalitný a odolný voči nárazom, oderom, chemikáliam bežne používaných v domácnostiach aj zvýšeným teplotám. Kúpou tohto nadstavca rozšírite potrebný úložný priestor k vašej spokojnosti.


Vlastnosti

Hĺbka 58,2 cm
Materiál laminovaná drevotrieska
Šírka 90,2 cm
Výška 60 cm
Vhodná miestnosť spálňa
Typ nábytku skriňa
Úchytky plastové
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Skriňa patrí do sektorovej zostavy a preto je vhodné ju kombinovať aj s ďalším nábytkom. Je zhotovená z pevného a zároveň ľahkého materiálu - laminovaná drevotrieska. Vnútorný priestor je rozdelený policami.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Laminovaná drevotrieska sa jednoducho udržiava v čistote vlhkou handričkou. Pri väčšom znečistení je potrebné použiť bežné čistiace prostriedky. Povrch by sa nemal čistiť drôtenkou. Tento materiál si nevyžaduje špeciálne ošetrovanie.
Spôsob dodania demont
Tvar úchytiek podlhovastý
Počet dverí 2
Typ dverí výsuvné
Počet políc 1

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Nadstavec na skriňu BETTY 04

Nadstavec na skriňu BETTY 04

Drevený nadstavec s posuvnými dverami