Nástenná polica z laminovanej drevotriesky

Doručenie: od 2 do 4 týždňov

Jednoduchá polica na stenu z drevotrieskovej dosky

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • čerešňa čerešňa čerešňa
  • buk buk buk
  • bardolíno svetlé bardolíno svetlé bardol...
  • bardolíno tmavé bardolíno tmavé bardol...

Splátky Home Credit

19,99 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Praktická drevená nástenná polica nájde využitie v každej kancelárii, domácnosti či pracovni. Má plnú zadnú časť a bočné steny, ktoré zabránia spadnutiu uložených vecí. Vyrobená je z drevotrieskovej dosky. Laminované drevotrieskové dosky sú plošne lisované dosky, povrchovo upravené impregnovanou melamínovou fóliou. Materiál je pevný, kvalitný a odolný voči poškrabaniu, nárazu aj vysokým teplotám. Policu stačí pri pravidelnom čistení, zotrieť vlhkou handrou alebo prachovkou. Určite sa vyhnite čistiacim prostriedkom s agresívnym alebo bieliacim účinkom. Mohli by výrazne poškodiť povrch tejto nástennej police. Na výber máte štyri farebné prevedenia, ktoré ľahko zapadnú do interiéru.

Vlastnosti

Hĺbka 25 cm
Materiál laminovaná drevotrieska
Šírka 120 cm
Výška 25 cm
Vhodná miestnosť spálňa
Typ nábytku polica
Štýl nábytku moderný
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Polica obsahuje bočnice, ktoré zabraňujú pádu predmetov. Má jednoduchý dizajn, ktorý zapadne do moderných i tradičných domácností. Polica má príjemnú farbu a pevné materiálové prevedenie.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Laminovaná drevotrieska sa jednoducho udržiava v čistote vlhkou handričkou. Pri väčšom znečistení je potrebné použiť bežné čistiace prostriedky. Tento materiál si nevyžaduje špeciálne ošetrovanie.
Spôsob dodania v jednom kuse

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Nástenná polica z laminovanej drevotriesky

Nástenná polica z laminovanej drevotriesky

Jednoduchá polica na stenu z drevotrieskovej dosky