Nástenný vešiak s poličkou WS102 Zväčšiť

Nástenný vešiak s poličkou WS102

Doručenie: 4-6 týždňov

Drevený vešiak s drevenými vešiačikmi a poličkou vo vrchnej časti.

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • JELŠA JELŠA JELŠA
  • SIVÁ SIVÁ SIVÁ
  • ORECH ORECH ORECH
  • ŽIADNE ŽIADNE ŽIADNE
  • DUB DUB DUB

Splátky Home Credit

72,00 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Nástenný vešiak je vyrobený z borovicového dreva. Vešiačikov je sedem, každý na samostatnej drevenej doštičke. Na vrchu tohto nástenného vešiaku je polička. Drevo, z ktorého je vešiak zhotovený, sa lakuje proti odretiu a poškodeniu. Lak má aj estetickú funkciu - oživuje textúru dreva. Vešiak má svetlý borovicový odtieň bez farebného morenia dreva. Pri objednávke si môžete vybrať z troch ďalších farebných odtieňov morenia - šedý, orech, dub a jelša. Vešiak je vhodný do chodby alebo predsiene. Patrí medzi mohutnejšie typy vešiakov. Jeho výška je 102 cm a šírka je 81 cm. Hĺbka vešiaku je 22 cm. Vešiak je dostatočne pevný aby udržal množstvo vecí. Hrany vešiaku sú oblé a lakované. Nehrozí teda zachytenie vecí a ich následné poškodenie. Výhodou vešiaku je jednoduchá údržba. Takýto vešiak po dlhodobom používaní resp. opotrebení môžete prebrúsiť, nalakovať alebo namoriť. Opäť bude ako nový.

Vlastnosti

Hĺbka 22 cm
Materiál masív
Šírka 81 cm
Výška 102 cm
Typ dreva borovica
Vhodná miestnosť predsieň
Typ nábytku vešiak
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Vešiak je vyrobený z masívu - borovica. Povrch je možné namoriť vo viacerých odtieňoch. Povrch je ošetrený lakom, ktorý plní ochrannú i estetickú funkciu.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Masívny nábytok sa ošetruje veľmi jednoduchým spôsobom. Na čistenie postačí vlhká alebo mokrá handra. Povrch je potom potrebné utrieť suchou handrou. Pri väčšom znečistení je možné povrch umyť bežnými čistiacimi prostriedkami.
Spôsob dodania demont
Povrchová úprava lakovanie
Hmotnosť 8 kg

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Nástenný vešiak s poličkou WS102

Nástenný vešiak s poličkou WS102

Drevený vešiak s drevenými vešiačikmi a poličkou vo vrchnej časti.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...