Obývačka Lorenzo Zväčšiť
PANDA NABYTOK

Obývačka Lorenzo

LORENZO PANDA

Doručenie: od 3 do 6 týždňov

Jednoduchá obývačka zo farbe country medový

Viac detailov

Splátky Home Credit

367,99 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Obývačka je vyrobená z drevotriesky, ktorá je laminovaná. Tento materiál je pevný, ľahký, odolný voči vlhkosti, vyššej teplote a poškrabaniu. Predné časti sú vyrobené z MDF pevného materiálu. Segmenty obsahujú ABS hrany, ktoré plnia ochrannú funkciu. Obývačka sa dodáva v demonte. Jej jednoduchý dizajn zapadne do moderných i tradičných priestorov. V tejto obývačke sa nachádzajú dve police. Súčasťou zostavy je aj vysoká vitrína. Je štvordverová a časť dvierok je presklená. V zostave sa nachádza aj menšia vitrína. Vo vrchnej časti má dvierka presklené. V zostave je praktická RTV skrinka. Skrinka má jednu širokú zásuvku a otvorený odkladací priestor na pravej strane. Na dvierkach a zásuvkách sa nachádzajú podlhovasté úchytky. Zostava do obývačky je vyrobená vo farbe country medový.

Vlastnosti

Hĺbka45 cm
Materiállaminovaná drevotrieska
Šírka280 cm
Výška207 cm
Vhodná miestnosťobývacia izba
Typ nábytkuobývacia stena
Úchytkyplastové
Štýl nábytkumoderný
Záruka2 roky
Unikátne vlastnostiObývačka je vyrobená z laminovanej drevotriesky, má jednoduchý dizajn a zapadne do moderných i tradičných priestorov. V tejto obývačke sa nachádza jedna praktická polica, vysoká vitrína/skriňa, menšia vitrína a praktická RTV skrinka.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovaniaLaminovaná drevotrieska sa jednoducho udržiava v čistote vlhkou handričkou. Pri väčšom znečistení je potrebné použiť bežné čistiace prostriedky. Tento materiál si nevyžaduje špeciálne ošetrovanie.
Tvar úchytiekpodlhovastý
Farbacountry medový

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Obývačka Lorenzo

Obývačka Lorenzo

Jednoduchá obývačka zo farbe country medový