Ortopedický Visco matrac Forest Air Aegis

Doručenie: od 2 do 4 týždňov

Akcia 1 + 1 zdarma - pri zakúpení tohto matraca dostanete druhý matrac zadarmo

(akcia platí len do vypredania zásob)

Viac detailov

Vyberte si variantu

Splátky Home Credit

Splátky Cetelem

  • Vypočítajte si splátky Cetelem
  • Zakúpte si tento produkt na pôžičku Cetelem.

Akcia 10%+10x10% [104]
úver 100 až 17000 EUR
priama platba musí byť 10% z ceny tovaru
počet splátok 10

Flexi splátky do 60 mesiacov [509]
úver 100 až 34000 EUR
volitelná priama platba od 0%
volitelný počet splátok od 13 do 60

Splátky na 12 mesiacov [520]
úver 100 až 34000 EUR
volitelná priama platba od 0%
volitelný počet splátok od 10 do 12

644,00 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Visco matrac, prinášajúci maximálny komfort a vzdušnosť, ktorému sa vyrovnajú iba najpriedušnejšie pružinové matrace. Technológia AirForce – obe strany matraca dýchajú vo všetkých smeroch. Toto riešenie ponúka maximálne možné prevzdušnenie penových matracov.

VISCO AIR | MÄKŠIA STRANA MATRACA: Pamäťová pena znamená pohodlie a odľahčenie pohybového aparátu. Poskytuje uvoľnenie unavenému telu, odľahčuje kĺby a uvoľňuje svaly. Svojou vynikajúcou schopnosťou kopírovať kontúry tela ho podopiera a pomáha udržať chrbticu v optimálnej polohe. Nelepená vrstva, ktorá s každým pohybom tela prevetrá celý matrac.

FLEXI AIR | TUHÁ STRANA MATRACA: Odolná pružná studená pena ponúka bezkonkurenčnú priedušnosť vďaka vetracím kanálikom v troch osiach. Odvod potu z matraca je tak maximálny a lôžko svieže a čisté. Pre milovníkov tuhého poležania. Ideálny pri zvýšenej potivosti.

DOKONALO POHODLNÝ A VZDUŠNÝ: Ortopedická 7- zónová konštrukcia AirForce s pamäťovou penou bez lepenia a priedušnými studenými penami so zvýšenou tuhosťou. Objemové hmotnosti vrstiev 28 - 50 kg/m3 pre vysokú odolnosť.

ŠETRNOSŤ A POHODLIE: Ramenné zóny (zmäkčujúca profilácia) šetrne napomáhajú zamedziť preležaniu. Profilácia zároveň funguje ako II. prevzdušňovací stupeň už aj tak priedušného matraca. Špičková technológia pre Vašu posteľ. Voľba tuhosti otočením matraca.

ANTIBAKTERIÁLNY PRATEĽNÝ POŤAH: Vysoký 49% podiel prírodných vlákien Tencel® / viskóza, s povrchovou úpravou AegisTM (antibakteriálny a protiroztočové vlastnosti; zamedzuje tvorbe živného prostredia pre roztoče a je prevenciou vzniku plesní (ani tí, ktorí sa viac potia, nemusia mať strach). Poťah Aegis predurčuje matrac ako najlepšiu voľbu pre alergikov a astmatikov. Prešívaný klimatizačnými vrstvami dutých vlákien, dvojdielny, prateľný (60 °C).

Technológia Thermo&Air Control. Žiadny trik. Špeciálny odvetrávajúci systém poťahu skvelo spolupracuje s jadrom matraca. Zaisťuje termoreguláciu, teda spánok bez prehrievania a potenia, či prílišného ochladzovania. Pomáha udržať lôžko suché a hygienicky čisté.

PARAMETRE:

  • V typických i atypických rozmeroch 

  • Odporučené uloženie: pevné i polohovacie lamelové rošty 

  • Výška matraca cca 28 cm 

  • Predĺžená záruka 7 rokov na jadro matraca 

  • Testované 150.000x

Vlastnosti

Materiál pamäťová pena/studená pena
Výška 28 cm
Typ nábytku matrac
Nosnosť 150 kg
Typ matraca penový

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Ortopedický Visco matrac Forest Air Aegis

Ortopedický Visco matrac Forest Air Aegis

Akcia 1 + 1 zdarma - pri zakúpení tohto matraca dostanete druhý matrac zadarmo

(akcia platí len do vypredania zásob)