Ozdobná stolička z masívu KT105

Doručenie: od 2 do 4 týždňov

Stolička z prírodného materiálu - borovica.

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • dub dub dub
  • orech orech orech
  • šedá šedá šedá
  • žiadne žiadne žiadne
  • jelša jelša jelša

Splátky Home Credit

39,00 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Stolička má jednoduchý a osobitný štýl, ktorý jej dodáva jemný vyrezávaný vzor na nôžkach a na operadle. Stolička je dostatočne stabilná, pretože nohy sú taktiež drevené a ešte sú spevnené podpornými časťami. Stolička má pevné rovné drevené miesto na sedenie. Výhodou by bolo, keby ste si dokúpili mäkký podsedák, ktorý spríjemní sedenie na stoličke. Tento druh nábytku je obľúbený pri zariaďovaní chát a penziónov. Veľmi dobre sa kombinuje s našou pestrou ponukou stolov. Stoličku Vám vieme dodať aj bez morenia dreva. Vtedy má prírodnú borovicovú farbu. Možnosť prevedenia tiež v šedom, jelšovom, orechovom a dubovom odtieni. Stolička je ošetrená vrstvou laku, ktorá má ochrannú funkciu a pekne zvýrazňuje štruktúru dreva.

Vlastnosti

Materiál masív
Typ dreva borovica
Vhodná miestnosť jedáleň, kuchyňa
Typ nábytku jedálenská stolička
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Stolička je vyrobená z masívneho dreva, ktoré je pevné, má antistatické účinky a vonia. Povrch je možné namoriť vo viacerých odtieňoch.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Masívny nábytok sa ošetruje veľmi jednoduchým spôsobom. Na čistenie postačí vlhká alebo mokrá handra. Povrch je potom potrebné utrieť suchou handrou. Pri väčšom znečistení je možné povrch umyť bežnými čistiacimi prostriedkami.
Spôsob dodania demont
Povrchová úprava lakovanie
Hmotnosť 6 kg

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Ozdobná stolička z masívu KT105

Ozdobná stolička z masívu KT105

Stolička z prírodného materiálu - borovica.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...