Regál s množstvom políc

Doručenie: od 2 do 4 týždňov

Drevotriesková otvorená skriňa s policami

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • čerešňa čerešňa čerešňa
  • buk buk buk
  • bardolíno svetlé bardolíno svetlé bardol...
  • bardolíno tmavé bardolíno tmavé bardol...

Splátky Home Credit

79,99 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Originálny dizajn tohto regálu zaujme už pri vstupe do miestnosti. Navrhnutý je veľmi prakticky a moderne. Poskytne vám množstvo úložného priestoru vďaka úzkym policiam v hornej i dolnej časti. Stred tvorí jedna väčšia polica určená pre rôzne predmety, doplnky či knihy. Vzdialenosť medzi policami je 157, 157,157, 157, 329, 157, 157, 157, 157 mm. Zhotovená je z laminovanej drevotrieskovej dosky, ktorá je odolná voči zvýšenej teplote či bežným chemikáliám, ktoré používame. Ušetrí vám však veľa času, pretože je nenáročná na údržbu. Postačí prachovka alebo vlhká handrička. Nepoužívajte však čistiace prostriedky, ktoré sú agresívne a majú bieliace účinky. Poškodili by ste povrch regálu. Dodať Vám ho vieme v štyroch farbách, ktoré oživia vašu kanceláriu, obývačku, študentskú izbu alebo pracovňu.

Vlastnosti

Hĺbka 33,6 cm
Materiál laminovaná drevotrieska
Šírka 57,2 cm
Výška 175,1 cm
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku regál
Štýl nábytku moderný
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Regál s praktickým úložným priestorom je zaradený do sektorovej zostavy. Je určený do kancelárií či domácich pracovní. Regál je vyrobený z drevotriesky, ktorá je ľahká a odolná.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Laminovaná drevotrieska sa jednoducho udržiava v čistote vlhkou handričkou. Pri väčšom znečistení je potrebné použiť bežné čistiace prostriedky. Tento materiál si nevyžaduje špeciálne ošetrovanie.
Spôsob dodania demont
Počet políc 8

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Regál s množstvom políc

Regál s množstvom políc

Drevotriesková otvorená skriňa s policami