Regálová skrinka otvorená

Doručenie: od 2 do 4 týždňov

Otvorená skrinka s dvomi policami

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • čerešňa čerešňa čerešňa
  • buk buk buk
  • bardolíno svetlé bardolíno svetlé bardol...
  • bardolíno tmavé bardolíno tmavé bardol...

Splátky Home Credit

36,00 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Šikovná drevená skrinka bez dverí, obsahuje dve police, ktoré slúžia ako úložný priestor pre rôzne predmety, knihy či doplnky. Police sú veľké a priestranné. Praktická policová skrinka je vyrobená z vysoko odolnej laminovanej drevotrieskovej dosky. Jej povrch je upravený impregnovanou melamínovou fóliou. Údržba je nenáročná a ušetrí vám potrebný čas. Skrinku stačí utrieť vlhkou handrou alebo len prachovkou. Povrch v žiadnom prípade nečistite prostriedkami, ktoré by ho mohli výrazne poškodiť. Napríklad drôtenka, bieliace prostriedky či prostriedky s agresívnym účinkom. Máte možnosť vybrať si zo štyroch príjemných farieb, ktoré zapadnú do každého interiéru. Policovú skrinku veľmi jednoducho skombinujete s ostatným nábytkom z tejto zostavy.

Vlastnosti

Hĺbka 33,6 cm
Materiál laminovaná drevotrieska
Šírka 57,2 cm
Výška 105,9 cm
Vhodná miestnosť kancelária, pracovňa, študentská izba
Typ nábytku regál
Štýl nábytku moderný
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Regál je vyrobený z laminovanej drevotriesky. Tento model je možné využiť na uloženie rôznych kancelárskych dokumentov alebo jednoducho doplniť dekoračnými a inými doplnkami. Je vhodný do kancelárie, ale aj do obývacej a študentskej izby.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky.
Spôsob dodania demont
Počet políc 2

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Regálová skrinka otvorená

Regálová skrinka otvorená

Otvorená skrinka s dvomi policami