Relaxačné kreslo Long

Doručenie: od 2 do 4 týždňov

Leňoška čalúnená ekokožou v piatich farbách

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • červená červená červená
  • hnedá hnedá hnedá
  • čierna čierna čierna
  • biela biela biela
  • sivá sivá sivá

305 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Moderné relaxačné kreslo LONG je čalúnené ekokožou, ktorej farbu si môžete vybrať z viacerých prevedení. Výška sedu je 35 cm. Kreslo je vhodné do hotelových zariadení, ale aj do bežnej domácnosti. V ponuke máme biele, sivé, hnedé a čierne, ktoré majú dostupnosť 2-4 týždne. Červené kreslo sa vyrába na individuálnu objednávku a preto je dodacia doba tohto prevedenia 6-8 týždňov. Možnosť objednať aj v 2 farebných prevedeniach šenilu Boss a 3 farebných prevedeniach šenilu Berlin za cenu 222 Eur. Doba dodania 6 - 8 týždňov.
Rozmery (ŠxHxV): 178x64x92 cm

Vlastnosti

Hĺbka 64 cm
Šírka 178 cm
Výška 92 cm
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku kreslo
Štýl nábytku moderný
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Kreslo má jednoduché dizajnové i materiálové prevedenie. Je vhodné do moderných domácností i komerčných priestorov. Poťahový materiál je príjemný na dotyk a konštrukcia kresla je dostatočne pevná.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Ekokožu je možné očistiť pomocou mikrofázovej handričky s teplou vodou. Pri čistení by sa nemali používať agresívne prípravky. Pri väčšom znečistení je možné použiť bežný čistiaci prostriedok – saponát, mydlo alebo špeciálne prostriedky na čistenie ekokože. Pri čistení vodou treba dávať pozor, aby sa materiál nepremočil.
Spôsob dodania v jednom kuse
Hmotnosť 20 kg
Čalúnenie ekokoža
Konštrukcia masív
Nôžky kov

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Relaxačné kreslo Long

Relaxačné kreslo Long

Leňoška čalúnená ekokožou v piatich farbách