RTV skrinka 100 Nicea

Doručenie: 1-4 týždne

TV skrinka vyrobená v kombinácii biela/biely lesk, biela/čierny lesk

Viac detailov

Vyberte si variantu

Splátky Home Credit

68,00 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Skrinka patrí do zostavy Nicea. Skrinku si môžete vhodne skombinovať s ďalším nábytkom, ktorý taktiež patrí do rovnakej zostavy. Tak si môžete vytvoriť jednotný komplet vo vašej domácnosti. Skrinka je vyrobená z laminovanej drevotriesky - korpus. Predné časti (čelá zásuviek) sú vyrobené z MDF lakovanej. Skrinka pod televízor má farebnú kombináciu biela/biely lesk a biela/čierny lesk. Môžete si podľa svojich požiadaviek zvoliť pri objednávke tú správnu farebnú kombináciu skrinky pod televízor. Tv skrinka obsahuje praktický úložný priestor - dve široké zásuvky. Na čelách sa nachádza plastová podlhovastá úchytka.

Vlastnosti

Hĺbka 42 cm
Materiál laminovaná drevotrieska
Šírka 100 cm
Výška 30 cm
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku TV stolík
Úchytky plastové
Štýl nábytku moderný
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti TV skrinka je vyrobená z pevného a zároveň ľahkého materiálu - laminovanej drevotriesky. Skrinka má moderný dizajn a je možné ju vhodne skombinovať aj s ďalšími segmentami do obývačky.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Laminovaná drevotrieska sa jednoducho udržiava v čistote vlhkou handričkou. Pri väčšom znečistení je potrebné použiť bežné čistiace prostriedky. Tento materiál si nevyžaduje špeciálne ošetrovanie.
Spôsob dodania demont
Tvar úchytiek podlhovastý

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

RTV skrinka 100 Nicea

RTV skrinka 100 Nicea

TV skrinka vyrobená v kombinácii biela/biely lesk, biela/čierny lesk