RUSTIKÁLNA SEDACIA SÚPRAVA ITALIANO 3-2-1

ITALIANO 3-2-1

Doručenie: 4-8 týždňov

Zostava sedačiek Italiano 3-2-1 patrí do rustikalného štýlu. Kvalitne masívne drevo a poťahové materiály. Možnosť poťahu v pravej kože.

Viac detailov

2 227 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Zostava sedačiek a kresla má rustikálny dizajn, ktorý sa hodí do tradičných domácností a na chalupy.
V zostave je umiestnené kreslo a dvojsed. Súčasťou je aj široký trojsed, ktorý disponuje funkciou rozkladania. Po rozložení ma plocha na spanie rozmery 130x190 cm. Zostava je zhotovená z pevných materiálov, ktoré si nevyžadujú náročnú údržbu.
Konštrukcia je vyrobená z dreva. Je pekne tvarovaná a dekoratívne vyrezávaná.
Na povrchu je prírodná koža, ktorá je prešívaná (odtieň je v skutočnosti tmavší ako na obr.). V sedačke a kresle sa nachádzajú pružinové pásy, ktoré spríjemňujú sedenie.
Možnosť aj v iných farbách kože aj dreva. Na obrázku prevedenie dreva DD15 + patyna a koža k-15 cappucino.

Farba je v skutočnosti tmavšia ako na obrázku. 

 
Rozmery  Š/V/H 
Kreslo: 90/98/97 cm
Dvojsed: 140/98/97 cm
Trojsed: 198/98/97 cm

Vlastnosti

Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku sedacia súprava
Štýl nábytku rustikálny
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Zostava pohodlných sedačiek je vhodná do tradičných domácností. Majú rovnaký dizajn i materiálové prevedenie. Segmenty sú vyrobené z masívneho dreva a kože. Pohodlné sedenie zabezpečujú pružiny. Súčasťou zostavy je rozkladacia pohovka, dvojkreslo a kreslo.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Na čistenie kože postačí vlhká bavlnená handrička. Kožený materiál by sa nemal čistiť bežnými prostriedkami. Je potrebné používať špeciálne prostriedky na čistenie kože. Čerstvé škvrny a znečistenia by sa mali odstraňovať ihneď pomocou navlhčenej utierky. Masívne časti nábytku je potrebné čistiť vlhkou handričkou. Na čistenie by sa nikdy nemala používať mokrá tkanina a agresívne čistiace prostriedky. Masívny nábytok nie je vhodné umiestňovať do vlhkého prostredia, pretože drevo absorbuje do seba vlhkosť a môže dôjsť k jeho poškodeniu. Nie je vhodné umiestňovať tento druh nábytku ani pod priame slnečné žiarenie, pretože hrozí vyblednutie materiálov (drevo, koža).
Spôsob dodania v jednom kuse
Úložný priestor nie
Možnosť rozkladania áno
Čalúnenie koža
Konštrukcia masív
Nôžky masív
Obsahuje vankúše nie
Nastavenie opierok nie
Výplň sedačky pružinové pásy

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

RUSTIKÁLNA SEDACIA SÚPRAVA ITALIANO 3-2-1

RUSTIKÁLNA SEDACIA SÚPRAVA ITALIANO 3-2-1

Zostava sedačiek Italiano 3-2-1 patrí do rustikalného štýlu. Kvalitne masívne drevo a poťahové materiály. Možnosť poťahu v pravej kože.