Rustikálny konferenčný stolík Roma

Doručenie: 3-12 týťdňov

Konferenčný stolík Roma rustikálneho vzhľadu

Viac detailov

Vyberte si variantu

304 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Pri objednávke si môžete zvoliť rozmer stolíka 135x70, 104x70, 70x70. Môžete si zvoliť rozmer obdĺžnikovitý alebo štvorcový a tak jednoducho skombinovať s ďalším nábytkom do domácnosti. Stolík je vyrobený z masívu. Farba stolíka - D2 - jasny rustikal. Na stolovacej doske i nohách je konferenčný stolík dekoratívne vyrezávaný. Nohy stolíka sú jednoducho tvarované a v spodnej časti obsahujú jemné dekoratívné ornamenty. Stolík obsahuje dosku na odkladanie drobností - časopisy, noviny, diaľkové ovládače. Nohy stola zabezpečujú dokonalú stabilitu tohto nábytku. Stolík sa hodí do tradičných priestorov a môže ho kombinovať s ďalším masívnym luxusným nábytkom.

Vlastnosti

Materiál masív
Výška 54 cm
Typ dreva dub
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku konferenčný stolík
Štýl nábytku rustikálny
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Konferenčný stolík je vyrobený z masívneho dreva. Jeho dizajn je rustikálny. Je možné ho kombinovať s tradičnými sedačkami a obývačkami.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Laminovaná drevotrieska sa jednoducho udržiava v čistote vlhkou handričkou. Pri väčšom znečistení je potrebné použiť bežné čistiace prostriedky. Tento materiál si nevyžaduje špeciálne ošetrovanie.
Spôsob dodania demont
Tvar obdĺžnik

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Rustikálny konferenčný stolík Roma

Rustikálny konferenčný stolík Roma

Konferenčný stolík Roma rustikálneho vzhľadu