Rustikálny stolík Chinon

Doručenie: 3-6 týťdňov

Rustikálny konferenčný stolík zhotovený z masívu v troch rôznych rozmeroch.

Viac detailov

Vyberte si variantu

305 €

Pridať k obľúbeným

Popis

Rozmery stolíka sú 135x70, 104x70 alebo 70x70 cm a jeho výška je 54 cm. Tvar je jednoduchý obdĺžnikovitý. Jednoducho ho môžete skombinovať s ďalším nábytkom do domácnosti. Stolík je vyrobený z masívneho dreva (DD/11). Ak budete mať záujem o iné farebné prevedenie, neváhajte nás kontaktovať a zašleme Vám vzorkovník dreva. Na stolovacej doske i nohách je konferenčný stolík dekoratívne vyrezávaný. Stolík obsahuje spodnú odkladaciu dosku na rôzne drobností - časopisy, noviny, diaľkové ovládače. Nohy konferenčného stolíka zabezpečujú dokonalú stabilitu. Stolík sa hodí do tradičných priestorov - chaty, chalupy, vidiecke domy.

Vlastnosti

Hĺbka 70 cm
Materiál masív
Šírka 135 cm
Výška 54 cm
Typ dreva dub
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku konferenčný stolík
Štýl nábytku rustikálny
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Konferenčný stolík je vyrobený z masívneho dreva. Jeho dizajn je rustikálny. Je možné ho kombinovať s tradičnými sedačkami a obývačkami.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Laminovaná drevotrieska sa jednoducho udržiava v čistote vlhkou handričkou. Pri väčšom znečistení je potrebné použiť bežné čistiace prostriedky. Tento materiál si nevyžaduje špeciálne ošetrovanie.
Spôsob dodania demont
Tvar obdĺžnik

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Rustikálny stolík Chinon

Rustikálny stolík Chinon

Rustikálny konferenčný stolík zhotovený z masívu v troch rôznych rozmeroch.