Sedačka Elegant

ELEGANT 3

Doručenie: 4-8 týždňov

Sedačka Elegant vhodná na chalupy

Viac detailov

808 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Sedačka sa hodí do tradičných domov alebo na chalupy. Jej dizajn je rustikálny a zároveň veľmi luxusný. Sedačka má prešívané zadné operadlo a taktiež sedaciu časť. Trojsed obsahujú funkciu rozkladania. Plocha na spanie má dĺžku 190 cm. Opierky obsahujú drevené časti. Tieto časti sú tvarované a dekoratívne vyrezávané. Na vrchu sa nachádza čalúnená časť. Plynule prechádza do operadla. Korpus sedačky je vyrobený z dreva. Sedačka je čalúnená pevnou prírodnou kožou. V sedačke sú pružinové pásy.

Vlastnosti

Hĺbka 90 cm
Šírka 195 cm
Výška 92 cm
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku sedačka
Štýl nábytku rustikálny
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Sedačka má rustikálny vzhľad a je vyrobená z pevných prírodných materiálov. Výrobca zhotovil sedačku z kože a prírodného masívneho dreva. Sedačku je možné rozložiť a tak jednoducho vytvoriť miesto pre pohodlný spánok. Rustikálna sedačka sa dá vhodne skombinovať aj s ďalšími sedačkami či pohodlným kreslom.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Na čistenie kože postačí vlhká bavlnená handrička. Kožený materiál by sa nemal čistiť bežnými prostriedkami. Je potrebné používať špeciálne prostriedky na čistenie kože. Čerstvé škvrny a znečistenia by sa mali odstraňovať ihneď pomocou navlhčenej utierky. Masívne časti nábytku je potrebné čistiť vlhkou handričkou. Na čistenie by sa nikdy nemala používať mokrá tkanina a agresívne čistiace prostriedky. Masívny nábytok nie je vhodné umiestňovať do vlhkého prostredia, pretože drevo absorbuje do seba vlhkosť a môže dôjsť k jeho poškodeniu. Nie je vhodné umiestňovať tento druh nábytku ani pod priame slnečné žiarenie, pretože hrozí vyblednutie materiálov (drevo, koža).
Spôsob dodania v jednom kuse
Úložný priestor nie
Možnosť rozkladania áno
Čalúnenie koža
Plocha po rozložení 140x190 cm
Konštrukcia masív
Nôžky masív
Obsahuje vankúše nie
Nastavenie opierok nie
Výplň sedačky pružinové pásy

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Sedačka Elegant

Sedačka Elegant

Sedačka Elegant vhodná na chalupy