TROJSED LORD 3

LORD 3

Doručenie: 4-8 týždňov

Sedačka Lord s rozkladacou funkciou

Viac detailov

870 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Sedačka má rustikálny vzhľad, ktorá je vhodná do tradičných domácností. Sedačka je prešívaná - zadné operadlo, sedaciu časť. Trojsed je možné rozkladať. Plocha na spanie má dĺžku 190 cm a jej šírka je 130 cm. Opierky sú masívne drevené. Tieto časti sú tvarované a dekoratívne vyrezávané. Sedačka je čalúnená kožou. Sedačka obsahuje pružinové pásy, ktoré spríjemňujú sedenie. Životnosť takejto sedačky je veľmi dlhá. Údržba sedačky je veľmi jednoduchá.

Vlastnosti

Hĺbka 97 cm
Šírka 203 cm
Výška 98 cm
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku sedačka
Štýl nábytku rustikálny
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Sedačka má rustikálny vzhľad. Je čalúnená kožou a konštrukcia je vyrobená z masívneho dreva. Je možné ju kombinovať s ďalším rustikálnym nábytkom.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Na čistenie kože postačí vlhká bavlnená handrička. Kožený materiál by sa nemal čistiť bežnými prostriedkami. Je potrebné používať špeciálne prostriedky na čistenie kože. Čerstvé škvrny a znečistenia by sa mali odstraňovať ihneď pomocou navlhčenej utierky. Masívne časti nábytku je potrebné čistiť vlhkou handričkou. Na čistenie by sa nikdy nemala používať mokrá tkanina a agresívne čistiace prostriedky. Masívny nábytok nie je vhodné umiestňovať do vlhkého prostredia, pretože drevo absorbuje do seba vlhkosť a môže dôjsť k jeho poškodeniu. Nie je vhodné umiestňovať tento druh nábytku ani pod priame slnečné žiarenie, pretože hrozí vyblednutie materiálov (drevo, koža).
Spôsob dodania v jednom kuse
Úložný priestor nie
Možnosť rozkladania áno
Čalúnenie koža
Plocha po rozložení 130x190 cm
Konštrukcia masív
Nôžky masív
Obsahuje vankúše nie
Nastavenie opierok nie
Výplň sedačky pružinové pásy

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

TROJSED LORD 3

TROJSED LORD 3

Sedačka Lord s rozkladacou funkciou

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...