Široká rohová sedačka Napoli Zväčšiť

Široká rohová sedačka Napoli

Doručenie: 4-8 týždňov

Celokožená rohová rozkladacia sedačka Napoli - 308 x 245 cm. Je veľmi expresívne a luxusné sedenie. Vyrobené s veľkou starostlivosťou a pozornosťou k detailom. Nábytok vyrobený z prírodnej hovädzie kože. Koža typu Madras.

Viac detailov

Vyberte si variantu

Splátky Home Credit

Splátky Cetelem

  • Vypočítajte si splátky Cetelem
  • Zakúpte si tento produkt na pôžičku Cetelem.

Úver zdarma [020]
úver 100 až 3320 EUR
volitelná priama platba od 0%
volitelný počet splátok od 4 do 20

Akcia 10%+10x10% [104]
úver 100 až 17000 EUR
priama platba musí byť 10% z ceny tovaru
počet splátok 10

Flexi splátky do 60 mesiacov [507]
úver 100 až 34000 EUR
volitelná priama platba od 0%
volitelný počet splátok od 13 do 60

3 423,00 €

-0%

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Sedačka má luxusný dizajn a hodí sa do tradičných priestorov. Jej dizajn je rustikálny a jej vhodná do priestranných miestností. Sedačka mohutných rozmerov je rohová. Rohovú sedačku si môžete rozložiť - lôžko. Po rozložení ma plocha na spanie rozmery 130x190 cm. Sedačka je zhotovená z pevných materiálov, ktoré si nevyžadujú náročnú údržbu. Na povrchu je prírodná koža, ktorá je prešívaná.  Sedačka je celočalúnená a dekoratívne prešívaná. Pri objednávke si môžete zvoliť čalúnené gombíky alebo imitáciu kryštálikov, ktoré sú umiestnené v prešívaných častiach. V sedačke sú vlnité pružiny. Rozmery: 308 x 245 x 80 cm (dĺžka x šírka x výška).

Vlastnosti

Hĺbka 245 cm
Šírka 308 cm
Výška 80 cm
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku sedačka
Štýl nábytku rustikálny
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Sedačka má rustikálny vzhľad a je vyrobená z pevných prírodných materiálov. Výrobca zhotovil sedačku z kože a prírodného masívneho dreva. Sedačku je možné rozložiť a tak jednoducho vytvoriť miesto pre pohodlný spánok. Rustikálna sedačka sa dá vhodne skombinovať aj s ďalšími sedačkami či pohodlným kreslom.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Na čistenie kože postačí vlhká bavlnená handrička. Kožený materiál by sa nemal čistiť bežnými prostriedkami. Je potrebné používať špeciálne prostriedky na čistenie kože. Čerstvé škvrny a znečistenia by sa mali odstraňovať ihneď pomocou navlhčenej utierky. Masívne časti nábytku je potrebné čistiť vlhkou handričkou. Na čistenie by sa nikdy nemala používať mokrá tkanina a agresívne čistiace prostriedky. Masívny nábytok nie je vhodné umiestňovať do vlhkého prostredia, pretože drevo absorbuje do seba vlhkosť a môže dôjsť k jeho poškodeniu. Nie je vhodné umiestňovať tento druh nábytku ani pod priame slnečné žiarenie, pretože hrozí vyblednutie materiálov (drevo, koža).
Spôsob dodania v jednom kuse
Úložný priestor nie
Možnosť rozkladania nie
Čalúnenie koža
Konštrukcia masív
Nôžky masív
Obsahuje vankúše nie
Nastavenie opierok nie
Výplň sedačky vlnité pružiny

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Široká rohová sedačka Napoli

Široká rohová sedačka Napoli

Celokožená rohová rozkladacia sedačka Napoli - 308 x 245 cm. Je veľmi expresívne a luxusné sedenie. Vyrobené s veľkou starostlivosťou a pozornosťou k detailom. Nábytok vyrobený z prírodnej hovädzie kože. Koža typu Madras.