TROJ-SED ITALIANO 3

ITALIANO 3

Doručenie: 4-8 týždňov

Kožená rustikálna sedačka Italiano 3 patrí do zostavy ITALIANO. Možnosť rozkladu za príplatok 159e. Po rozložení ma plocha na spanie rozmery 130x190 cm. Taktiež si môžete zvoliť farbu kože aj dreva.

Viac detailov

845 €

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Sedačka má rustikálny dizajn, ktoré sa hodia do tradičných domácností a na chalupy. Trojsed disponuje funkciou rozkladania za príplatok 159 e. Po rozložení ma plocha na spanie rozmery 130x190 cm. Sedačka je zhotovená z pevných materiálov, ktoré si nevyžadujú náročnú údržbu. Konštrukcia je vyrobená z dreva. Je pekne tvarovaná a dekoratívne vyrezávaná. Na povrchu je prírodná koža, ktorá je prešívaná. V sedačke sa nachádzajú pružinové pásy, ktoré spríjemňujú sedenie. Šírka troj-sedu je 198cm.

Vlastnosti

Hĺbka 97 cm
Šírka 198 cm
Výška 98 cm
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku sedačka
Štýl nábytku rustikálny
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Sedačka má rustikálny vzhľad a je vyrobená z pevných prírodných materiálov. Výrobca zhotovil sedačku z kože a prírodného masívneho dreva. Sedačku je možné rozložiť a tak jednoducho vytvoriť miesto pre pohodlný spánok. Rustikálna sedačka sa dá vhodne skombinovať aj s ďalšími sedačkami či pohodlným kreslom.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Na čistenie kože postačí vlhká bavlnená handrička. Kožený materiál by sa nemal čistiť bežnými prostriedkami. Je potrebné používať špeciálne prostriedky na čistenie kože. Čerstvé škvrny a znečistenia by sa mali odstraňovať ihneď pomocou navlhčenej utierky. Masívne časti nábytku je potrebné čistiť vlhkou handričkou. Na čistenie by sa nikdy nemala používať mokrá tkanina a agresívne čistiace prostriedky. Masívny nábytok nie je vhodné umiestňovať do vlhkého prostredia, pretože drevo absorbuje do seba vlhkosť a môže dôjsť k jeho poškodeniu. Nie je vhodné umiestňovať tento druh nábytku ani pod priame slnečné žiarenie, pretože hrozí vyblednutie materiálov (drevo, koža).
Spôsob dodania v jednom kuse
Úložný priestor nie
Možnosť rozkladania áno
Čalúnenie koža
Plocha po rozložení 130x190 cm
Konštrukcia masív
Nôžky masív
Obsahuje vankúše nie
Nastavenie opierok nie
Výplň sedačky pružinové pásy

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

TROJ-SED ITALIANO 3

TROJ-SED ITALIANO 3

Kožená rustikálna sedačka Italiano 3 patrí do zostavy ITALIANO. Možnosť rozkladu za príplatok 159e. Po rozložení ma plocha na spanie rozmery 130x190 cm. Taktiež si môžete zvoliť farbu kože aj dreva.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...