Výrobcovia / značky

Kategórie

Informácie

Kategórie

Nebola nájdená žiadna šablóna pre modul leomanagewidgets

Informácie

Zoznam produktov výrobcu / značky: STEINHAUER

Spoločnosť Steinhauer má už sedemdesiat ročnú tradíciu a je popredným výrobcom moderných svietidiel. Spoločnosť sa snaží udržiavať čo možno najvyšiu kvalitu svojích výrobkov a taktiež napredovať spolu s inováciami a novými trendami. Okrem navrhovania unikátnych tvarov svietidiel, Steinhauer ponúka svojim zákazníkom produkty zhotovené z pevných a zároveň moderných materiálov.


Meradlom úspechu spoločnosti Steinhauer spočíva v konštrukčnej a výrobnej flexibilite. Pre splnenie prísnych požiadaviek na flexibilitu, sa snaží spoločnosť kontrolovať každú výrobnú fázu: od návrhu a vývoja až po výrobu a dopravu. 


V sortimente sa nachádzajú moderné stolové a stojace lampy, ktoré majú pevné podstavy zaručujúce dokonalú stabilitu lámp. V ponuke má spoloočnosť taktiež stropné a visiace lustre, ktoré sú vyrobené z kovových, sklených ale aj textilných prvkov. Zákazník si môže vybrať aj zo širokej ponuky nástenných lámp. Všetky lampy môžete jednoducho kombinovať, pretože spoločnosť vyrába lampy v jednoduchých no moderných sériách.

Od tohto výrobcu nie sú k dispozícii žiadne produkty.