Taburetka Elegant

ELEGANT PUFA

Doručenie: 4-8 týždňov

Rustikálna taburetka zo zostavy Elegant

Viac detailov

184 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Taburetka sa hodí na chalupy alebo do tradičných domácností. Patrí do zostavy Elegant a preto ju môžete kombinovať s kreslom alebo sedačkou. Dizajn taburetky je rustikálny a zároveň veľmi luxusný. Taburetka je čalúnená pevnou prírodnou kožou. Konštrukcia taburetky je drevená. Je pekne tvarovaná a dekoratívne vyrezávaná. Tvar taburetky je štvorec.

Vlastnosti

Hĺbka 50 cm
Šírka 50 cm
Výška 41 cm
Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku taburetka
Štýl nábytku rustikálny
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Taburetka je čalúnená pevnou prírodnou kožou. Je možné ju kombinovať s moderným nábytkom rovnakého dizajnu.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Na čistenie kože postačí vlhká bavlnená handrička. Kožený materiál by sa nemal čistiť bežnými prostriedkami. Je potrebné používať špeciálne prostriedky na čistenie kože. Čerstvé škvrny a znečistenia by sa mali odstraňovať ihneď pomocou navlhčenej utierky. Masívne časti nábytku je potrebné čistiť vlhkou handričkou. Na čistenie by sa nikdy nemala používať mokrá tkanina a agresívne čistiace prostriedky. Masívny nábytok nie je vhodné umiestňovať do vlhkého prostredia, pretože drevo absorbuje do seba vlhkosť a môže dôjsť k jeho poškodeniu. Nie je vhodné umiestňovať tento druh nábytku ani pod priame slnečné žiarenie, pretože hrozí vyblednutie materiálov (drevo, koža).
Spôsob dodania v jednom kuse
Čalúnenie koža
Konštrukcia masív
Nôžky masív

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Taburetka Elegant

Taburetka Elegant

Rustikálna taburetka zo zostavy Elegant

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...