Úzka regálová polica

Doručenie: od 2 do 4 týždňov

Polica z laminovanej drevotrieskovej dosky

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • čerešňa čerešňa čerešňa
  • buk buk buk
  • bardolíno svetlé bardolíno svetlé bardol...
  • bardolíno tmavé bardolíno tmavé bardol...

Splátky Home Credit

45,00 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Regálová polica je vďaka svojim úzkym rozmerom mimoriadne spratná. Veľmi vhodná i do priestorovo menších miestností. Vyrobená je z drevotriesky, ktorej povrch je upravený impregnovanou melamínovou fóliou. Je vysoko odolná voči poškrabaniu a má dlhú životnosť. Ošetrenie je rýchle a jednoduché. Postačí vám prachovka či vlhká handrička. Priveľká vlhkosť však môže spôsobiť poškodenie tohto povrchu, preto nábytok utrite do sucha. Svoje rozličné predmety, doplnky či knihy uložíte do políc, ktoré sú otvorené. Nábytok je vhodný do kancelárii, pracovní aj obývačky. Podľa vášho vkusu, máte možnosť vybrať si z farby buk, čerešňa, bardolíno tmavé a bardolíno svetlé.

Vlastnosti

Hĺbka 33,6 cm
Materiál laminovaná drevotrieska
Šírka 30,2 cm
Výška 175,1 cm
Vhodná miestnosť kancelária, pracovňa, študentská izba
Typ nábytku regál
Štýl nábytku moderný
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Regál je vyrobený z laminovanej drevotriesky. Tento model je možné využiť na uloženie rôznych kancelárskych dokumentov alebo jednoducho doplniť dekoračnými a inými doplnkami. Je vhodný do kancelárie, ale aj do obývacej a študentskej izby.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Laminovaná drevotrieska sa jednoducho udržiava v čistote vlhkou handričkou. Pri väčšom znečistení je potrebné použiť bežné čistiace prostriedky. Tento materiál si nevyžaduje špeciálne ošetrovanie.
Spôsob dodania demont
Počet políc 4

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Úzka regálová polica

Úzka regálová polica

Polica z laminovanej drevotrieskovej dosky

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...