Zásuvková komoda úzkych rozmerov

Doručenie: od 2 do 4 týždňov

Úzka komoda so zásuvkami

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • bardolíno tmavé bardolíno tmavé bardol...
  • bardolíno svetlé bardolíno svetlé bardol...
  • buk buk buk
  • čerešňa čerešňa čerešňa

Splátky Home Credit

78,00 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Nie príliš vysoká a úzka komoda je veľmi spratná a tiež ponúka dostatok odkladacieho priestoru. Obsahuje štyri zásuvky, do ktorých si prehľadne odložíte všetky potrebné veci. Na každej zásuvke je pevná úchytka striebornej farby, pre jednoduchšiu manipuláciu pri otváraní. Komoda je vyrobená zo surových plošne lisovaných dosiek - drevotriesky, ktorá má laminovanú povrchovú úpravu. Povrch jednoducho a rýchlo ošetríte prachovkou prípadne vlhkou handričkou. Ušetríte tak množstvo času. Nepoužívajte však čistiace prostriedky, ktoré majú bieliace či agresívne účinky. Povrch by sa mohol viditeľne poškodiť. Komoda skvele doplní Váš šatník, spálňu či detskú izbu. Dodať Vám ju vieme v štyroch farebných prevedeniach podľa vašich prianí.

Vlastnosti

Hĺbka 39,4 cm
Materiál laminovaná drevotrieska
Šírka 45,3 cm
Výška 93,3 cm
Vhodná miestnosť spáleň, detská izba, predsieň
Typ nábytku komoda
Počet zásuviek 4
Úchytky kovové
Štýl nábytku moderný
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Komoda je jednoduchá, ale veľmi praktická, vyrobená z kvalitného a odolného materiálu. Ponúka dostatok odkladacieho priestoru a je možné ju kombinovať s ostatným nábytkom zo zostavy a vytvoriť tak celistvý komplet.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Laminovaná drevotrieska sa jednoducho udržiava v čistote vlhkou handričkou. Pri väčšom znečistení je potrebné použiť bežné čistiace prostriedky. Tento materiál si nevyžaduje špeciálne ošetrovanie.
Spôsob dodania demont
Tvar úchytiek podlhovastý

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Zásuvková komoda úzkych rozmerov

Zásuvková komoda úzkych rozmerov

Úzka komoda so zásuvkami