Zostava sedačiek Elegant

ELEGANT 3-2-1

Doručenie: 4-8 týždňov

Zostava sedačiek vhodná na chalupy s názvom Elegant

Viac detailov

2 142 €

Pridať k obľúbeným

Popis

Sedačky sa hodia do tradičných domov alebo na chalupy. Majú luxusný rustikálny dizajn. Do zostavy patrí dvojsed, široká trojdielna sedačka a kreslo. Sedačky majú prešívané zadné operadlo a taktiež sedaciu časť. Dvojsed a trojsed obsahujú funkciu rozkladania. Plocha na spanie má dĺžku 190 cm. Opierky obsahujú drevené časti. Tieto časti sú tvarované a dekoratívne vyrezávané. Na vrchu sa nachádza čalúnená časť. Plynule prechádza do operadla. Korpus segmentov je vyrobený z dreva. Sedačka je čalúnená pevnou prírodnou kožou. Zostavu si môžete dať do obývačky alebo do spoločenskej miestnosti. V segmentoch sú pružinové pásy.
Rozmery: Š/V/H cm
Kreslo: 94/92/90 cm
Dvojsed: 150/92/90 cm
Trojsed: 195/92/90 cm

Vlastnosti

Vhodná miestnosť obývacia izba
Typ nábytku sedacia súprava
Štýl nábytku rustikálny
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Zostava pohodlných sedačiek je vhodná do tradičných domácností. Majú rovnaký dizajn i materiálové prevedenie. Segmenty sú vyrobené z masívneho dreva a kože. Pohodlné sedenie zabezpečujú pružiny. Súčasťou zostavy je rozkladacia pohovka, dvojkreslo a kreslo.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Na čistenie kože postačí vlhká bavlnená handrička. Kožený materiál by sa nemal čistiť bežnými prostriedkami. Je potrebné používať špeciálne prostriedky na čistenie kože. Čerstvé škvrny a znečistenia by sa mali odstraňovať ihneď pomocou navlhčenej utierky. Masívne časti nábytku je potrebné čistiť vlhkou handričkou. Na čistenie by sa nikdy nemala používať mokrá tkanina a agresívne čistiace prostriedky. Masívny nábytok nie je vhodné umiestňovať do vlhkého prostredia, pretože drevo absorbuje do seba vlhkosť a môže dôjsť k jeho poškodeniu. Nie je vhodné umiestňovať tento druh nábytku ani pod priame slnečné žiarenie, pretože hrozí vyblednutie materiálov (drevo, koža).
Spôsob dodania v jednom kuse
Úložný priestor nie
Možnosť rozkladania áno
Čalúnenie koža
Konštrukcia masív
Nôžky masív
Obsahuje vankúše nie
Nastavenie opierok nie
Výplň sedačky pružinové pásy

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Zostava sedačiek Elegant

Zostava sedačiek Elegant

Zostava sedačiek vhodná na chalupy s názvom Elegant