Zrkadlo s masívnym rámom LA104 Zväčšiť

Zrkadlo s masívnym rámom LA104

Doručenie: 4-6 týždňov

Zaoblené širšie zrkadlo s borovicovým rámom s výškou 64 cm a šírkou 107 cm.

Viac detailov

Vyberte si variantu

  • DUB DUB DUB
  • ORECH ORECH ORECH
  • SIVÁ SIVÁ SIVÁ
  • ŽIADNE ŽIADNE ŽIADNE
  • JELŠA JELŠA JELŠA

80,00 €

Pridať k obľúbeným

Doporučujeme dokúpiť

Popis

Zrkadlo obsahuje masívny rám, vyrobený z borovicového dreva. Rám sa dodáva aj bez morenia no my Vám ho môžeme namoriť aj vo farbe šedej, orech, jelša a dub. Povrch zrkadla je ošetrený lakom, ktorý plní ochrannú i estetickú funkciu. Lak pekne zvýrazní štruktúru dreva a má aj antistatickú účinky. Pre pravidelnú údržbu je potrebné použiť prachovku. Po dlhodobom používaní (visení) môžete rám zrenovovať brúsením, namorením alebo lakovaním. V takomto prípade nemusíte kupovať nový produkt a zrkadlo bude ako nové. Výška zrkadla je 64 cm a jeho šírka je 107 cm. Hodí sa do predsiene alebo do spálne nad toaletný stolík. Pri kúpe zvážte farebnú kombináciu zrkadla a či zapadne do celkového dizajnu domácnosti.

Vlastnosti

Materiál masív
Šírka 107 cm
Výška 64 cm
Typ dreva borovica
Vhodná miestnosť spálňa
Typ nábytku zrkadlo
Štýl nábytku masív
Záruka 2 roky
Unikátne vlastnosti Zrkadlo je vyrobené z masívneho dreva. Rám zrkadla je možné namoriť v rôznych odtieňoch. Zrkadlo je možné umiestniť do viacerých miestností v dome.
Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky.
Spôsob dodania v jednom kuse
Hmotnosť 7 kg
Tvar iný
Typ zrkadla nástenné

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Zrkadlo s masívnym rámom LA104

Zrkadlo s masívnym rámom LA104

Zaoblené širšie zrkadlo s borovicovým rámom s výškou 64 cm a šírkou 107 cm.