Výrobcovia / značky

Kategórie

Informácie

Kategórie

Nebola nájdená žiadna šablóna pre modul leomanagewidgets

Informácie

Zoznam produktov výrobcu / značky: LUCIDE

Svietidlá LUCIDE prinášajú na náš trh inšpirujúce riešenia v osvetlení. Značka je belgická a vyznačuje sa kvalitou, moderným dizajnom a funkčnosťou. Rady moderných a klasických sérií svietidiel ponúkajú možnosť dotvárania bytových, kancelárskych či exteriérových priestorov, s ohľadom na individuálne potreby zákazníka. Dizajn svietidiel kopíruje neustále napredujúci vývoj technológií a trendov. Hitom sa stala i široká ponuka svietidiel z hliníku. Tie zaručujú dlhú životnosť a výnimočnú kvalitu. Spoločnosť kladie dôraz aj na inovácie v oblasti úspory energie a preto vyrábajú množstvo LED diód. Efektivita moderných žiariviek je v súčasnosti na vysokej úrovni a ich postupné celospoločenské zavádzanie bude mať výrazný pozitívny vplyv na naše životné prostredie.


Na slovenskom a českom trhu sa predávajú atraktívne produkty tejto belgickej spoločnosti od začiatku roka 2008. Svietidlá LUCIDE sú novinkou na našom území a svojou dokonalosťou uspokoja aj najnáročnejších zákazníkov. 


LUCIDE koncern ponúka širokú paletu svietidiel pre každý typ domácnosti, záhrady či kancelárie, pričom v sebe spája modernú eleganciu s klasickým štýlom. 


Základnými aspektami spoločnosti sú:


materiály najvyšších kvalít
dokonalý dizajn svietidiel
dokonalé detaily svietidliel
sortiment je dopĺňaný podľa módnych trendov


V ponuke sa nachádzajú interiérové, exteriérové lampy, náhradné diely a taktiež svetelné zdroje (žiarivky).

Od tohto výrobcu nie sú k dispozícii žiadne produkty.