O našej spoločnosti Bercon s.r.o.

Sme firma Bercon s.r.o.. , ktorá bola založená za účelom vytvorenia a prevádzkovania moderného e-shopu s komplexným sortimentom nábytku. Na našich stránkach nájdete nábytok nielen do domácnosti a záhrady, ale aj do zariadení ako sú bary, reštaurácie, či hotely, alebo penzióny. Samozrejme budeme našu ponuku stále rozširovať a snažiť sa ponúkať našim zákazníkom ten najlepší sortiment za tie najlepšie ceny, aby tu každý našiel práve to čo hľadá a potrebuje.

Internetové nakupovanie na Slovensku sa stáva čoraz obľúbenejším trendom a sním narastá aj počet e-shopov, ktoré na internete hľadajú svoje miesto a verných zákazníkov. Aj my pevne veríme a budeme robiť všetko preto, aby sa Vám naše stránky páčili a aby sa pre Vás stali miestom nielen pre nákup nábytku, ale aj pre získanie akýchkoľvek informácii s nábytkom spojených.

Hlavným cieľom našej spoločnosti je dlhodobá spokojnosť každého zákazníka. Sme si  vedomí, že naša spolupráca sa nekončí len odovzdaním a zúčtovaním tovaru, ale plne berieme na zodpovednosť aj následky, ktoré môžu nastať pri dlhodobejšom užívaní našich produktov. Prioritou je tiež profesionálny prístup a ochota, vo vzťahu ku každému jednému návštevníkovi, alebo zákazníkovi.

Ponuka nášho e-shopu je vytvorená z dobre známych a popredných výrobcov zo Slovenska, ale aj zo zahraničia. Pri detaile každého produktu je uvedený názov dodávateľa, takže sa nemusíte báť, že kupujete mačku vo vreci, ale produkt od firmy ktorá má na našom trhu vybudované dobré meno a tiež dlhoročnú dôveru zákazníkov.

„Spokojný zákazník je pre nás najväčším úspechom“


Bercon s.r.o.