Vlastná značka nábytku PANDA NÁBYTOK

V marci roku 2014 sme na Slovenský trh s nábytkom priniesli novú značku nábytku PANDA NÁBYTOK. Ako veľkoobchodný dodávateľ spolupracujeme s viac ako 60 predajňami s nábytkom po celom Slovensku.

PANDA NÁBYTOK je komplexná ponuka nábytku do celého domu. Obsahuje sedacie súpravy a pohovky, nábytok do obývačky, spálňový nábytok ako postele, matrace, šatníkové skrine, nábytok do detských a študentských izieb, kúpeľňový nábytok, nábytok z masívneho dreva, nábytok do predsiene, stolíky a svietidlá.

Ceny tovaru PANDA NÝBATOK sú dostupné pre každého zákazníka, ponúkame tovar za výhodné nízke ceny, ale aj luxusnejší tovar pre náročnejších zákazníkov.

Tovar značky PANDA NÁBYTOK si môžete objednať prostredníctvom nášho eshopu DomNabytku.sk, alebo v jednej z našich predajní po celom Slovensku. Kontakty na predajne nájdete v predajných miestach na www.pandanabytok.sk

Ak si želáte zaslať tlačený 85 stranový katalóg značky PANDA NÁBYTOK pošlite nám informáciu prostredníctvom Kontaktného formulára, alebo mailom na info@domnabytku.sk.