TV stolíky 

na stránke
Zobrazených je 1 - 15 z 145 položiek
Zobrazených je 1 - 15 z 145 položiek

Popis kategórie

Televízor sa stal každodenným spoločníkom v každej domácnosti. Je neodmysliteľnou súčasťou skoro každej domácnosti a preto je potrebné si dobre rozmyslieť na akom stolíku by mal byť televízor umiestnený. V našej ponuke nájdete tie najrôznejšie TV stolíky. Stolíky sú zaradené aj do sektorových zostáv ale môžete si objednať aj samostatný stolík, ktorý si skombinujete so svojou obývačkou.
V kategórii nájdete najrôznejšie moderné i klasické stolíky. Stolíky disponujú praktickým úložným priestorom. Ponúkame vám TV stolíky so zásuvkami i s otvoreným úložným priestorom. Mnoho stolíkov z našej ponuky má skrinkový odkladací priestor, ktorý je chránený dvierkami. Veľkou výhodou stolíkov je, ak obsahujú v zadnej časti otvory na pretiahnutie káblov do zadnej časti. Tak sa nemusíte trápiť s nevzhľadnými káblami, ktoré by špatili vašu obývaciu zostavu. 
Hlavné pravidlá pri výbere TV stolíka.
  • Je dôležité myslieť na výšku stolíka. TV stolík by mal byť v takej výške, aby bol televízor umiestnený vo výške očí.
  • Stolík by mal byť pevný a stabilný. Je dôležité, aby ste si zistili nosnosť stolíka a potom aj váhu, ktorú asi budete chcieť umiestniť na stolík. Nepotešilo by vás, keby sa stolík pod váhou televízora prevrhol a rozbil.
  • Stolíky sa vyrábajú z rôznych materiálov. Preto by ste mali zvážiť či si chcete zakúpiť klasický, cenovo dostupný, drevotrieskový stolík alebo si môžete dovoliť drahší kovovo-sklený stolík. Výrobcovia ponúkajú aj masívne pevné stolíky vyrobené z tuzemských alebo aj zahraničných drevín. Veľkým hitom sú kovové stolíky s držiakmi, na ktoré si môžete zavesiť tenké LED alebo LCD televízory. Aj tieto typy stolíkov nájdete v našej kategórii.
  • Pri kúpe by ste mali zvážiť či sa stolík bude dizajnovo hodiť do vašej domácnosti. Mali by ste dopredu vedieť, aké veci budete chcieť uskladňovať na alebo v TV stolíku. Podľa toho je dôležité zvoliť veľkosť – rozmery stolíka pod televízor.
  • Pri kúpe by ste mali myslieť aj na svoje deti. Deti bývajú zvyčajne hravé a šantia. Preto by nemal stolík obsahovať ostré hrany. Je lepšie voliť oblé stolíky, ktoré budú vyrobené z tvrdených materiálov – aby nedošlo k rozbitiu alebo inému poškodeniu.