Sedačky v tvare U 

na stránke
Zobrazených je 1 - 15 z 49 položiek
Zobrazených je 1 - 15 z 49 položiek

Popis kategórie

V tejto kategórii nájdete široké sedacie súpravy pre veľký počet ľudí. Sedačka majú tvar U a sú vhodné do veľkých miestností. Môžete si ich umiestniť do stredu miestnosti alebo ich zakomponovať do rohu širokej obývačky. Pohodlné súpravy v tvare U sú rozkladacie, takže je možné ich použiť aj na príležitostné prespanie. Ďalší roh sedačky môže byťpevný, no môžete nájsť aj také typy týchto sedačiek, ktoré majú jeden roh tvorený taburetkou. Táto široká taburetka sa dá oddeliť od základnej sedačky. 

Sedačky v tvare U sú určené pre vačší počet ľudí. Ak patríte medzi týchto ľudí, tak by ste mali zvoliť práve tento typ sedačky. Ponúkame klasické, ale aj moderné sedacie zostavy, ktoré zapadnú aj do vašej obývačky. Na výber je niekoľko rôznych farebných prevedení.

Sedačky v tvare U sú vyrobené z kvalitných materiálov. Výrobcovia volia na poťah ekokožu, kvalitnú prírodnú kožu alebo šenil či iné poťahové látky. Poťahové látky sú cenovo dostupnejšie,ale ak si potrpíte na kvalitu, tak si môžete zakúpiť pravé kožené sedačky. Na výber máte aj z rôznych farebných prevedení. Tieto mohutné sedačky dodávame v svetlých i tmavých odtieňoch. Je len na vás aký odtieň si vyberiete.