Lavice do predsiene 

Zobrazených je 1 - 4 z 4 položiek
Zobrazených je 1 - 4 z 4 položiek

Popis kategórie

V našej ponuke nájdete pohodlný nábytok s ktorým si zariadite vstupnú bránu do vašej domácnosti – chodbu, predsieň, vstupnú halu. V predsieni by nemal chýbať pohodlný prostriedok na sedenie, ktorý bude dokonale ladiť s interiérom a celkovým dizajnom domácnosti. V podkategórii môžete nájsť štýlové i praktické lavice na sedenie.
Lavice sú zvyčajne vyrábané z masívneho dreva v kombinácii s poťahovou látkou alebo kovom či plastom. Môžete si vybrať z rôznych materiálových prevedení. Najčastejšie nájdete lavice z masívneho pevného dreva, ktoré majú sedaciu časť potiahnutú poťahovou látkou, ekokožou alebo tie luxusnejšie modely prírodnou kožou.
Veľmi často bývajú lavičky doplnené o spodné kovové či drevné police, ktoré slúžia na odkladanie topánok. Praktické je aj to, ak majú lavičky odkladací priestor chránený dvierkami alebo sa nachádzajú v lavičke praktické zásuvky. 
Trh a výrobcovia ponúkajú rôzne modely lavičiek do predsiene. Výrobcovia sa snažia uspokojovať požiadavky zákazníkov a preto si aj vy môžete vybrať z najrôznejších prevedení lavičiek do predsiene.