Predsieň 

Popis kategórie

V našej ponuke nájdete štýlové predsiene prostredníctvom ktorých si môžete zariadiť svoju chalupu, dom či byt. Prvky do predsiení sú vyrobené v originálnom prevedení z masívneho dreva. Budú určite skvelým doplnkom. Celý sortiment predsieňového nábytku je vyrobený z kvalitného masívu v prevedení dub, jelša a borovica. Správna predsieň by mala obsahovať niekoľko dôležitých prvkov.
  • Zrkadlo je základom každej predsiene. V ponuke nájdete rôzne typy zrkadiel. Výhodou je ak je zrkadlo čo najväčšie a vy sa v ňom vidíte pri odchode celý. Zrkadlo môže mať okrúhly, oválny štvorcový či obdĺžnikovitý tvar.
  • Botník je ďalším prvkom, ktorý nesmie chýbať v žiadnej predsieni. Botníky a praktické komody sú vhodným prostriedkom na odkladanie topánok či drobností na ich čistenie. Botníky majú taktiež rôzne podoby a vy si môžete vybrať z otváracích, výklopných, regálových či zásuvkovách botníkov a komôd.
  • Dôležitým segmentom predsiení je aj vešiakový panel alebo skriňa. Na vešiak si môžete umiestňovať svoje šatstvo a preto by mal byť pevný a odolný voči dlhodobému i namáhavému používaniu. Skrine i vešiaky by mali obsahovať aj praktické police, na ktoré si môžete umiestňovať šály, čiapky, rukavice či iné.