Kuchynské linky - masív 

Zobrazených je 1 - 12 z 12 položiek
Zobrazených je 1 - 12 z 12 položiek

Popis kategórie

V našej ponuke nájdete kvalitné masívne kuchynské linky, vhodné hlavne na zariadenie chát alebo víkendových domčekov. Linky z masívu sú vhodné aj do bežnej domácnosti alebo do letnej kuchynky. Kuchynské linky a jednotlivé časti (skrinky spodné i závesné) sú vyrobené z prírodného borovicového dreva. Toto drevo má celý rad pozitívnych vlastností. Borovicové drevo je svetlé a príjemné na pohľad. Vonia prirodzenou vôňou, ktorá ozvláštni interiér domácnosti. Pri kúpe masívnych kuchynských liniek si môžete vybrať aj z farebných morení dreva. Tieto morenia sú prírodné a patrí sem predovšetkým – jelša, dub, orech. 

Povrch segmentov je ošetrený lakom. Ten zabezpečuje to, aby sa materiál nepoškodil. Lak zabezpečuje jednoduchú údržbu a ochranu. Ochranný lak je veľmi dôležitý pri kuchynských linkách. V kuchyni sú časté výkyvy teploty a na kuchynskú linku bude pôsobiť vlhkosť. Keby nebola linka dobre ošetrená lakom, tak by mohlo dôjsť k poškodeniu – drevo je flexibilné a zvykne v zmenených podmienkach pracovať. 

Pre pravidelné udržiavanie kuchynských masívnych liniek postačí vlhká handra s bežným saponátovým prostriedkom. Borovicové drevo je zárukou dlhej životnosti. Aj po dlhom období bude masívna linka vyzerať ako nová. Ak by sa aj stalo, že sa po dlhodobom používaní niektoré, časti ošúchajú alebo obijú, tak postačí jednoduchá rekonštrukcia. Výhodou výrobkov z masívneho dreva je, že ich môžete kedykoľvek prebrúsiť a znova nalakovať alebo namoriť. Toto by ste pri drevotrieskovom materiály nemohli urobiť.