Komody 

na stránke
Zobrazených je 1 - 15 z 118 položiek
Zobrazených je 1 - 15 z 118 položiek

Popis kategórie

V našej ponuke môžete nájsť kvalitné kuchynské linky ako komplety alebo aj ako jednotlivé segmenty, ktoré si môžete ľubovoľne nakombinovať podľa aktuálnej potreby. Všetky linky a jednotlivé segmenty sú vyrobené z masívneho dreva. Výrobcovia použili na výrobu tuzemské dreve - borovica, smrek. Tieto dreviny sú ohybné a veľmi jednoducho sa z nich tvaruje nábytok. Mohutné linky sú doplnené o kovové i sklené časti. Tak je zabezpečená vzdušnosť prvkov i kvalita kovaných častí (pánty, úchytky). Masívne drevo je ošetrené kvalitnými nátermi, morením a lakmi. Lak ochraňuje drevo pred poškodením a plní aj estetickú funkciu (zvýraznenie štruktúry dreva). Kvalitný náter spolu s drevom majú aj antistatické účinky. Preto sa na segmentoch do kuchyne nebude usadzovať hrubá vrstva prachu. Pre pravidelné ošetrovanie vám postačí vlhká handra alebo bežné saponátové prostriedky. 

Kuchynské linky a jednotlivé segmenty si môžete objednať vo viacerých odtieňoch morenia. K dispozícii máte prírodné odtiene, ktoré sa dajú vhodne farebne nakombinovať s každou domácnosťou. Výhodou takýchto drevených kuchynských liniek je, že ich je možno po poškodení znovu prebrúsiť, namoriť či nalakovať. Tak nemusíte kupovať nový kus nábytku, ale jednoducho si môžete zrekonštruovať ten starý. 

Kuchynské linky z našej ponuky si môžete štýlovo skombinovať s ďalšími masívnymi prvkami z našej ponuky. Na výber máte zo širokej ponuky stolov a stoličiek. Môžete si u nás zakúpiť aj masívne komody či štýlové dekorácie, ktoré oživia vašu kuchyňu.